اعتراض با دهان بسته / خندان
مطلب : درمورد کسب و کار من چگونه تبلیغ رایگان کنیم ? معرفی چند شرکت ساختمانی معتبر تبلیغات اینترنتی ، تبلیغات دیجیتالی ، تبلیغات محتوایی دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ - ساده ترین توضیح برای دیجیتال مارکتینگ کاهش ٣٠ درصدی هزینه از همین امروز نحوه تعامل فعال اقتصادی با شرایط جدید کدام فعالیت زیان ده باید حذف شود ؟ با صد میلیون تومان چه کسب و کاری راه می افتد ؟ وضعیت ده کسب و کار در مقایسه با یکدیگر پنج رشته پر سود
BLOGGER ثبت آگهی و مطالب مرتبط بالا بردن بازدید آگهی

امروز در تاریخ شما از مطلب اعتراض با دهان بسته / خندان دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "درمورد کسب و کار من " در پلتفرم ایــستگاها براورده سازیم .

دی وی دی کنکور استاد احمدی فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل تور کربلا قسطی زمینی و هوایی کافی شاپ سپاهان شهر فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایــستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

🔹مالیات در همه جای دنیا تلخ است . اما کشورهای پیشرو یاد گرفته اند که کمی از تلخی اش بکاهند . 

🔹با پنج شیوه : همه مالیات می دهند (عدالت مالیاتی)، معلوم است که چگونه و چه مقدار مالیات می دهند (شفافیت مالیاتی) تا حد ممکن فرآیند تعیین و اخذ مالیات آسان شده (سهولت مالیاتی) و دادن مالیات می شود اعتبار (کسی که یک میلیون مالیات می دهد تا یک میلیارد در نظام بانکی و مالی آن کشور اعتبارشان متفاوت است)

🔹از همه مهم تر آنان که مالیات می دهند می دانند که مالیات در کجا خرج می شود و مالیات گیرندگان پاسخگو هستند و شفاف. 

🔹وقتی یک شهروند بودجه کشور را می بیند و متوجه می شود برخی نهادها که مالیات نمی دهند و برخی نهادها هم بودجه های میلیاردی دریافت می کنند نه خروجی مشخصی برای جامعه دارند و نه پاسخگویی.

🔹آنگاه تصمیم می گیرد که اعتراض کند نه خشمگین و در خیابان که خندان و در دفتر کارش با دو دفتره شدن و رشوه به مامور مالیاتی!

Blogger

Blogger

با سلام این
Blogger هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها