تولید و پخش ظروف چوبی خانگی

تولید و پخش ظروف چوبی خانگی

اگر از طرفداران استفاده از ظروف خاص برای پذیرایی هستید. ظروف چوبی خانگی پذیرایی یک مهمانی خاص را برای شما جذابتر می کند.

حس خوب طبیعت در ظروف چوبی خانگی

درختان و طبیعت به ما حس سرزندگی و شادی می دهند. یکی از عناصر موجود در طبیعت که انرژی مثبت طبیعت را القا می کند، چوب است. طراحی و تولید ظروف چوبی خانگی با الهام از طبیعت و بر اساس کاربرد استفاده روزانه از ظروف می باشد. برای حضور انرژی مثبت طبیعت در خانه می توانید از ظروف چوبی خانگی استفاده کنید. همچنین از ظروف چوبی خانگی می توانید برای کاربردهای روزانه مانند سرو و پذیرایی استفاده کنید.

در ساخت ظروف چوبی خانگی می توان از چوب درخت راش و گردو استفاده کرد.

چوب راش فراورده درخت راش است. مقاوم و انعطاف پذیر است و برای ساخت ظروف چوبی خانگی استفاده می شود. این چوب در ایران از منابع جنگلی شمال کشور (برداشت اکنون در طرح استراحت جنگل ممنوع شده است) بدست می آید. چوب درجه یک راش از کشورهایی مانند ترکیه و گرجستان و … وارد کشور می‌شود.

گروه صنعتی پارسمن در تولید ظروف چوبی خانگی از چوب فینگر جوینت راش درجه یک گرجستان استفاده می کند.

فینگر جوینت راش در تولید ظروف چوبی خانگی

ظروف چوبی خانگی تولید شده با فینگر جوینت راش گروه صنعتی پارسمن با روغن صد در صد گیاهی مخصوص پوشیده شده است. این روغن متناسب با سلامتی انسان است و دارای گواهی سلامت می باشد. با وجود این روغن یک لایه محافظ ایجاد می شود و به همین دلیل ظروف چوبی خانگی قابل شست و شو می باشند.

استفاده از فینگر جوینت راش در تولید ظروف چوبی خانگی مزایای دیگری نیز دارد. مقاومت به حرارت، مقاومت در مقابل ترک خوردگی‌، پوسیدگی و باد کردن چوب و همچنین مقاومت در برابر ضربه از مزایای این نوع است. همچنین ظروف چوبی خانگی ساخته شده با فینگر جوینت هنگام افتادن و برخورد با زمین صدای کمی ایجاد می کنند و دربرابر شکستگی مقاوم هستند. از مزایای دیگر ظروف چوبی خانگی مقاومت در برابر رطوبت و آب، استفاده راحت و مطمئن است. صاف و یکدست بودن و سازگاری بالا با محیط زیست (عدم استفاده از چسپ یا رنگ یا سایر مواد شیمیایی) از دیگر مزایای ظروف چوبی خانگی می باشد.

برای مشاهده ظروف چوبی خانگی گروه صنعتی پارسمن به سایت پارسمن شاپ مراجعه کنید.

ظروف چوبی خانگی صنعتی و دست ساز

در گذشته هنرمندان با الهام از طبیعت و استفاده از چوب درختان جنگل ظروف چوبی خانگی می ساختند و برای سرو غذا از آن استفاده می کردند.

برای انتخاب ظروف چوبی خانگی دست ساز بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشیم. ظروف چوبی دست ساز معمولا شکل یکدست و همواری ندارند. وجود گره های موجود در بافت چوب باعث می شود زمان ساخت شکل ظرف یکدست و صاف نباشد. وجود ناهمواری در سطح ظروف چوبی خانگی می تواند باعث زیبایی ظروف چوبی باشد. بهتر است از ظروف چوبی دست ساز برای تزئین خانه استفاده کرد. آلودگی های موجود در طبیعت از طریق چوب منتقل می شود. استفاده از ظروف چوبی خانگی می تواند باعث ورود آلودگی های موجود در چوب به بدن انسان شود.

همچنین ظروف چوبی خانگی دست ساز معمولا غیر قابل شست و شو هستند.

ظروف چوبی دست ساز برای استفاده در دکور خانه، بعنوان ظروف تزئینی مناسب هستند. برای سرو غذا و اطمینان از سلامتی ظروف چوبی خانگی صنعتی گزینه مناسبی هستند.

همچنین صاف و یکدست بودن ظروف باعث می شود استفاده از آن برای پذیرایی لذت بخش و راحت باشد.

ظروف چوبی خانگی گروه صنعتی پارسمن برای سرو غذا مطمئن هستند. بعد از ساخت ظروف توسط دستگاه های مدرن و پیشرفته، ظروف به روغن گیاهی کاملا آغشته می شود تا باخیال راحت از آنها استفاده کنید.

با این ترفندها عمر ظروف را بالا ببر.

نحوه نگهداری ظروف چوبی خانگی:

غیرقابل استفاده در ماشین ظرف شویی و مایکرویو.

از سرو غذا و مایعات داغ در ظرف خودداری شود.

بعد از شست و شو، با پارچه کاملا خشک شود. 

بعد از سه بار شست وشو، به روغن آغشته شود. 

دور از شعله و حرارت مستقیم نگهداری شود.  

در آب غوطه ور نشود .

نحوه شست وشو:

 از دستمال مرطوب استفاده شود.درصورت نیاز به شستن، مایع ظرفشویی را با فرچه پلاستیکی روی ظرف کشیده و بلافاصله خشک کنید.

کالای چوبی را سالم تحویل بگیرید.

یکی از دغدغه های خرید آنلاین ظروف چوبی خانگی نگرانی در زمان تحویل کالاست. اگر کالا در زمان بسته بندی با دقت بسته بندی نشود، احتمال تحویل کالای آسیب دیده بیشتر می شود. گروه صنعتی پارسمن، در زمان بسته بندی کالا جهت ارسال به سراسر کشور به بسته بندی امن توجه می کند. بسته بندی بادقت کالا از بروز آسیب های احتمالی در زمان حمل و نقل جلوگیری می کند. گروه صنعتی پارسمن با داشتن کادری مجرب و فراهم آوردن شرایط خرید آنلاین و مطمئن، همراه مشتریان تا دریافت کامل کالا می باشد.

برای خرید ظروف چوبی خانگی و دیگر کالاهای چوبی خانگی و اداری می توانید به سایت پارسمن شاپ مراجعه کنید و یا از طریق اینستاگرام کالای دلخواهتان را سفارش دهید.

گروه صنعتی پارسمن تولیدکننده کالای چوبی خانگی و اداری، مبلمان و سرویس خواب، میز مدیریت و کتابخانه و ظروف چوبی خانگی جهت سرو و پذیرایی است.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط