کمی صبور باشید
روغن دوقلو اتومبیل چیست؟

By: signco / 1400/10/23/ بازدید : 23

روغن دوقلو اتومبیل چیست؟

روغن دوقلو اتومبیل چیست؟

 

 

روغن دوقلو اتومبیل یا کیلر دوقلو، که از آن به عنوان روغن، خشکن یا کیلر دو جزئی نیز یاد می کنند، برای افزایش براقیت و درخشندگی رنگ بدنه ی خودرو استفاده می شود. البته اگر چه از نام آن برمی آید که فقط برای خودرو ها کاربرد داشته باشد، اما اینطور نیست. در بسیاری از صنایع و کسب و کار ها می توان از آن استفاده کرد. چرا که در واقع وظیفه ی اصلی آن ایجاد یک نوع پوشش روی است. اگر می خواهید با جزئیات بیش تری بدانید که روغن دوقلو اتومبیل چیست؟ در ادامه ی این مقاله از وبسایت همراه ما باشید.

 

روغن دوقلو اتومبیل چیست؟

 

کاربرد های روغن دو قلو اتومبیل

اصلی ترین کاربرد روغن دو قلو اتومبیل همان استفاده روی بدنه ی ماشین هاست تا علاوه بر ایجاد براقیت به آن، محافظت آن را نیز بالا ببرد. هنگامی که از روغن دوقلو روی هر سطحی استفاده می کنیم، محافظت آن سطح در برابر آب، رطوبت، ضربه، سایش و ... افزایش می یابد.

از این محصول می توان در هر سطحی اعم از سطوح آهنی، آلومینیومی، برنزی، قطعات پلیمری، سنگ و ... استفاده کرد. همچنین در بسیاری از صنایع از جمله صنعت خودرو سازی، صنایع دریایی، صنایع ساختمانی و ... نیز کاربرد دارد.

 

عملکرد روغن دو قلو اتومبیل چیست؟

اگر بدانید چطور از روغن دوقلو اتومبیل استفاده کنید، از مزایای زیادی برخوردار می شوید. اما استفاده از آن پیچیده است و کار هر کسی نیست. پس بهتر است کار را به کاردان بسپارید و اگر نیاز به استفاده از آن دارید، به متخصص مراجعه کنید.

اما فقط برای اینکه بدانید عملکرد کیلر دوقلو چگونه است، این توضیحات را می دهیم. اول از همه باید سطحی که می خواهید روی آن روغن بزنید را خشک و کاملا تمیز کنید. به صورتی که هیچ گونه آلودگی، کثیفی، گرد و خاک، چربی و ... روی آن باقی نماند. سپس روغن دوقلو را با هاردنر ترکیب کرده و روی سطح مورد نظر اسپری می کنیم.

هاردنر برای ایجاد سفتی و سختی روغن مورد استفاده قرار می گیرد. اما توجه داشته باشید که نسبت ترکیب آن ها از یک قانون خاص تبعیت می کند. اگر از این نسبت کمتر یا بیش تر باشد، کار خراب می شود. پس توصیه می کنیم اگر با این کار آشنایی ندارید، دست به آن نزنید.

 

محصولات ما:

خشک کن هاردنر

خرید کیلر

 

Comments

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید