مطلب : اخبار تفاوت ویبراتور برقی با ویبراتور دریلی انواع قیجی خم و برش میلگرد بهترین مارک علف زن فاکتور ها در انتخاب کمپکتور صفحه ای یا کمپکتور دستی بهترین بالابر ساختمانی بر اساس چه فاکتور هایی می باشد؟ عمده خرابی ها در کار با میکسر بتن نیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی به بالابر ساختمانی
PARSMOTORS ماشین آلات ساختمانی -ماشین آلات راهسازی-ماشین آلات کشاورزی-ماشین آلات صنعتی

اصول نگهداری کاتر بتن بر

خوراک دام فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل سکوبندی آزمایشگاه فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک کافه در اصفهان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

قیمت بتن بر

بتن از سطوح بسیار سخت در فضاهای ساختمانی محسوب می ‌شود؛ اما گاهی لازم است که این متریال سخت ساختمانی را برای رسیدن به اهدافی بشکافیم. در مقابل، هستند دیگر سطوح ساختمانی مانند انواع کفپوش های سیمانی، موزاییکی، سرامیکی و یا سنگی که آنها هم برای تامین اهدافی مانند لوله کشی های ساختمانی تا تعمیرات و دیگر نیاز ها باید برش خورده و شکافته شوند. دستگاه کاتر بتن بر ابزار توانمندی است که می تواند همراه با دقتی مطلوب به سرعت برش مورد نیاز شما را حاصل آورد.

در کاتر بتن بر یک تیغه دیسکی شکل با سرعت بسیار بالایی توسط موتوری بنزینی و گاهاً دیزلی به گردش در خواهد آمد. این تیغه در حین آنکه سرعت گردش بالایی دارد، قدرت لازم را نیز برای برش سطوح بتن خواهد داشت. نکته در کار ایمن و اصولی با دستگاه کاتر بتن می باشد. به هر حال وقتی با یک دستگاه موتوری قدرتمندی که می ‌تواند سطوح سخت بتن را به راحتی برش زند، مواجه هستیم، باید به هر صورت مراقب نکات ایمنی تا روش های اصولی در کارکرد با این دستگاه نیز باشیم. اصول نگهداری تا کارکرد حرفه ‌ای از دستگاه بتن بر را می ‌توان در بند های زیر دسته بندی نمود.

>      تامین نیاز های تخصصی کاتر بتن بر: دستگاه کاتر یک دستگاه با هدف برش سطوح سخت است. این سطوح در یک دسته بندی کلی شامل دو گروه آسفالتی شکل و بتنی شکل خواهند شد. برای هر کدام از این دو کاربرد تیغه های مخصوصی طراحی شده است. از این رو لازم است تا در حین کار با دستگاه کاتر در حالت بتن بر از تیغه های برش مخصوص بتن در آنها استفاده کنید.

>      نحوه کار اصولی با موتور دستگاه بتن بر: موتور در دستگاه کاتر بتن بر از انواع بنزینی و دیزلی می باشد. از این رو به مانند هر موتور احتراق داخلی الزاماتی دارد که لازم است به نحو کامل مورد توجه قرار گیرد. تامین سوخت با کیفیت مطلوب، دقت در کیفیت تا سطح مناسب از روغن موتور، تعویض به موقع فیلتر ها، فیلتر روغن، فیلتر بنزین، تسمه ها، شمع ها و دیگر اجزای مصرفی موتور از نیاز های اصلی در کار با دستگاه کاتر بتن بر می ‌باشند.

>      گریس کاری در دستگاه کاتر بتن بر: برای تامین سرعت بالای گردش تیغه ها در کاتر بتن بر لازم است تا تمام اجزای متحرک دستگاه کاملاً روانکاری شده باشند. از این رو گریس کاری دائمی و به موقع دستگاه کاتر بتن بر از جمله وظایف همیشگی در حین کار با این دستگاه می باشد.

>      سلامت شاسی دستگاه را جدی بگیریم: تمام قطعات متحرک و بسیار پرقدرت و در عین حال برنده در دستگاه کاتر بتن بر، بر شاسی این دستگاه سوار است. لازم است تا شاسی از هر نظر سالم و ایمن باشد و هر گونه خرابی و یا شکستگی و نقصان احتمالی در شاسی کاتر بتن بر مقدمات بروز خطرات جدی خواهد بود.

دستگاه کاتر بتن بر وقتی می ‌تواند به درستی کار کند که روش اصولی و صحیح کار با آن را بدانید و در همه حال این دستگاه قدرتمند را به شکل اصولی همراه با کسب آموزش های لازم مورد استفاده قرار دهید.

 

https://opizo.com/flGprp

حمیدرضا رستمی

حمیدرضا رستمی

با سلام این حمیدرضا رستمی هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . https://parsmotorsco.com/ ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایستگاها