کمی صبور باشید
چگونه تبلیغ رایگان کنیم ?
چگونه تبلیغ رایگان کنیم ?

By: Blogger / 1398/10/01/ بازدید : 5980

چگونه تبلیغ رایگان کنیم ?
ثبت آگهی و مطالب مرتبط بالا بردن بازدید آگهی
ثبت آگهی و مطالب مرتبط بالا بردن بازدید آگهی

ثبت آگهی و مطلب مرتبط بالا بردن بازدید آگهی با ثبت آگهی و درج مطلب مرتبط با آگهی تر...

مشاوره سرمایه گذاری
مشاوره سرمایه گذاری

1.ارائه مشاوره تخصصی صنعتی و سرمایه گذاری 2.مشاوره تخصصی تامین نیروی انسانی 3.آموزش م...

حتما شما صاحب یک کسب  و کار و یا دنبال کننده ی این هستید که چگونه تبلیغات رایگان انجام دهیم و بتوانیم در این تبلیغات ارزش سایت خود و محصولات خود را به مشتریان اینترنتی ارائه کنید و برای آنها همیشه در دسترس باشید .
امروز برای شما عزیزان امکاناتی را معرفی میکنم که در دیجیتال مارکتیک و بهینه سازی ارائه خدمات شما در موتور های جستجو کمک زیادی میکند .
سایت های مختلف و زیادی هستند که خدمات آگهی رایگان میدهند ولی اما همه آنها به اعتبار شما اضافه میکنند ؟ سایت های زیادی هستند بک لینک میدهند ولی همه آنها مفید و رایگان هستند ؟ 
برای رسیدن به این هدف که بتوانیم در موتور های جستجو ماندگار باشیم نیاز به سه (3) موضوع داریم (عکس ، متن ، ویدئو) که اینها محتوای دیجیتالی به حساب می آیند اما چه سایت هایی این خدمات که ما بتوانیم محصولات و خدمات خود را به این 3 صورت ارائه بدهیم وجود دارند ؟؟
گوگل و دیگر موتور های جستجو سایت شما را هم بر اساس لینک های خارجی که به سایت شما مرتبط میشوند درجه بندی میکنند و در صفحات یافت شده به سایت شما اولویت میدهند ، با داشتن لینک در سایت هایی که معتبر هستند ( طول عمر زیاد و مطالب بروز و مرتبط ) حتما لینک خود را به ثبت برسانید . 
ما برای شما تا جای ممکن خدمات رایگانی را ارائه میدهیم تا بتوانید از این سایت جهت بالا بردن عملکرد خود در موتور های جستجو استفاده کنید .
 

 

Comments

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

کسب و کاری دارید که نیاز به دیده شدن در صفحات اول گوگل را دارد ؟

شـروع به ثـبت

این وبسایت جهت کمک به معرفی کسب و کارهای ایرانی در فضای مجازی از سال 1388 شروع به فعالیت کرده و از اولین وبسایتهای آگهی رایگان  بوده و به شما عزیزان به صورت رایگان خدمت مجازی جهت معرفی خدمات و محصولات شما عزیزان کرده است ، افتخار میکنیم که مراجعه کنندگان ارزشمندی همچون شما داریم ، برای معرفی محصولات و خدمات خود همین حالا بر روی دکمه ثبت خدمات به صورت رایگان کلیک کنید و یا برای مشاوره جهت نحوه معرفی محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین و رایگان با شماره پشتیبانی تماس بگیرید  .
شماره تماس : 03136519657

شـروع به ثـبت