نحوه ساخت PBN برای سئو
مطلب : درمورد کسب و کار من مزایای طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کار ها اشتباهات سئو در سایت های فروشگاهی پنل اس ام اس چه کاربرد هایی دارد؟ افزایش امنیت با نصب حفاظ استیل
PSSTEEL

امروز در تاریخ شما از مطلب نحوه ساخت PBN برای سئو دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "درمورد کسب و کار من " در پلتفرم ایــستگاها براورده سازیم .

خوراک دام دی وی دی کنکور استاد احمدی فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل کافی شاپ سپاهان شهر فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایــستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

PBN( شبکه بلاگ های خصوصی) زنجیره ای از سایت هاست که به سایت اصلی شما لینک می دهند. PBN ترکیبی از برخی صفحات وب است که به افزایش رتبه بندی و بهتر ایندکس شدن صفحات وب کمک می کند. اگر می دانید چگونه از این ترفند استفاده کنید ، پاسخ بسیار مثبتی دریافت خواهید کرد و در صورت استفاده نادرست ممکن است در لیست جریمه های گوگل قرار بگیرید.

اگر همه چیز به نفع شما شکل بگیرد ، شبکه خصوصی وبلاگ موقعیت وب سایت را در Google افزایش می دهد. چگونه کار می کند؟ باید نام و آدرس سایت شما در سایت های مختلف زیاد اشاره شده باشد. اگر سایت های زیادی به وب سایت شما لینک بدهند و به ارجاع بدهند، شما نه تنها محبوبیت خود را به دست می آورید ، بلکه میتوانید این این منابع را نیز کنترل کنید. همه اینها منجر به افزایش ترافیک می شود. این عوامل موفقیت شما را به وجود می آورد. شبکه خصوصی وبلاگ می تواند یک راه حل جایگزین باشد که موجب صرفه جویی در بودجه و نتیجه بسیار خوبی می شود. اما اگر نمی دانید چگونه از این ابزارها استفاده کنید ، نباید انتظار مثبت داشته باشید.

 

چگونه یک شبکه بلاگ بسازیم

از سال 2014 ، گوگل تحریم های PBN را اعمال می کند و در صورت تشخیص مصنوعی بودن سایت شما را جریمه می کند. پیش از این ، بسیاری از متخصصان و مدیر وب سئو این صفحات را فقط برای کسب رتبه های بالا ایجاد می کردند. به همین دلیل این منابع غیر طبیعی بوده و به مخاطب واقعی ربطی ندارند. حال برای جلوگیری از نتیجه منفی، صفحات PBN شما باید برای بازدید کنندگان مفید و جالب باشند. در واقع ، اگر وب سایت های خود را با مطالب جالب و منحصر به فرد پر کنید، باعث ایجاد ترافیک بیشتر می شود. برای ساختن یک شبکه خصوصی وبلاگ، ابتدا باید یک برنامه استراتژیک خوب طبق مراحل زیر ایجاد کنید.

نوع مخاطب خود را مشخص کنید؛

تعداد بک لینک ها را برای وب سایت اصلی خود انتخاب کنید.

قالب و شکل مربوط به هر سایت PBN خود را انتخاب کنید.

نام دامنه را انتخاب کنید؛

طراحی و هسته محتوا را برای هر صفحه از PBN خود ایجاد کنید.

برنامه رسانه ای شامل عکس و ویدئو و محتوای صوتی را برای هر صفحه PBN خود ایجاد کنید.

استراتژی منتشر کردن سایت ها را برای PBN خود تعریف کنید.

تمام وب سایت های PBN شما باید مطابق با علاقه مخاطبان وب سایت اصلی شما باشند. به عبارت دیگر ، PBN شما باید به طور مرتب ترافیک وب سایت شما را فراهم کند. به عنوان مثال ، اگر آژانس اطلاعاتی دارید که روی فرهنگ ، سیاست و مد متمرکز است ، برای هر یک از این مباحث صفحات جداگانه ایجاد کنید. با این کار باعث افزایش میزان ترافیک خود خواهید شد زیرا خوانندگان شما به راحتی آنچه را که می خواهند بخوانند پیدا می کنند. سپس باید در مورد تعداد صفحات PBN تصمیم بگیرید.

کلیه سایت های شبکه وبلاگ خصوصی SEO باید دارای محتوای منحصر به فرد با سبک و طراحی خاص باشند.نام دامنه سایت ها باید با هم متفاوت باشند. مطمئناً، برخی از آدرس های وب سایت می توانند مشابه باشند، اما تعداد زیادی از آنها را نمی سازیم. اگر شبکه وبلاگ خصوصی شامل تعداد زیادی سایت می شود ، برخی از آدرس ها و آی پی ها باید کاملاً متفاوت باشند. قبل از فعال کردن شبکه وبلاگ خصوصی خود ، باید یک برنامه رسانه ای برای انتشار محتوای منحصر به فرد( یونیک) برای همه صفحات PBN داشته باشید. دانستن نحوه ایجاد یک شبکه خصوصی وبلاگ کافی نیست. سوال واقعی این است که چگونه آن را با موفقیت تحقق بخشیم.

منبع: ساخت شبکه وبلاگی (webone.co)

پرشیا استیل

پرشیا استیل

با سلام این
پرشیا استیل هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها