معرفی چند شرکت ساختمانی معتبر درمورد کسب و کار من

معرفی چند شرکت ساختمانی معتبر

در اینجا لیستی از برترین شرکت های ساختمانی در استان اصفهان تهیه کرده ایم که میتوانیدآنها را مشاهده فرمائید . 
معرفی شرکت نوین آرت

نوین آرتا مفتخر به 24 سال فعالیت مستمر در حوزه اطلاع رسانی، تبلیغات و بازاریابی صنعت ساختمان می باشد. از سال 1387 با رویکرد افزایش فروش تولیدکنندگان مصالح و خدمات ساختمانی اقدام به جمع آوری اطلاعات ساختمان های درحال ساخت نمود و با گذشت زمان این خدمات گسترش و ارائه آن به صورت کشوری گردید. هم اکنون بیش از 700 شرکت فعال در صنعت ساختمان از این بانک اطلاعات برای اطلاع رسانی محصولات و خدمات، بازاریابی مستقیم و بی واسطه محصولات و افزایش فروش استفاده می نمایند.

شرکت سرمایه گذاری توسعه اوج سپهر اصفهان

این شرکت در امر سرمایه گذاری با تعیین مسیری دقیق ، موثر و متناسب با شرایط پیشرفت دانش صنعتی ساختمان ، در سطح استان و کشور اقدام به اجرای پروژه های انبوه سازی با کاربریهای متفاوت نموده و امید دارد با در اختیار داشتن امکانات مناسب و با تکیه بر کادر متخصص و مجرب خود و بر پایه سند برنامه ریزی استراتژیک ، بتواند رشد صنعت ساختمان ، افزایش اشتغال زایی با بستر سازی مناسب ، برنامه ریزی انبوه در ظرفیت های بالا و ساخت صنعتی را به جمع هم میهنان و بهره برداران نهایی ارائه نموده ،با اجرای پروژه ها در مقیاس وسیع و موثر ضمن حفظ روند صعودی و ارتقاء تکنولوژی و توسعه صنعتی ساخت و ساز نقش خود را برجسته تر نماید.

گروه بین المللی توسعه وعمران نصر سپهر(نصر اصفهان سابق) 

گروه بین المللی توسعه وعمران نصر سپهر با رویکرد افزایش توانمندی در حوزه اجرای پروژه های عمرانی اقدام به مشارکت و ایجاد کنسرسیوم با شرکتهای بزرگ پیمانکاری ومهندسین مشاور  و حضور در پروژه های طرح و ساخت و پروژه های سرمایه گذاری و تامین کنندگان کالا و تجهیزات خارجی و داخلی می نماید.

شركت پرستيژ لند ايران

شركت پرستيژ لند ايران، شركتی خصوصی و چند مليتي (Joint Venture) است که عمده فعالیت آن سرمايه گذاری در زمينه پروژه هاي ساختماني است. اين شركت با جذب سرمايه گذاران خارجي و با حمايت لايحه تضمين سرمايه خارجي توسط هیات وزیران و وزارت امور اقتصادي و دارایی جمهوري اسلامي ايران مبادرت به ساخت بزرگ ترين پروژه های تجاري، فرهنگی، تفريحي، گردشگری و پزشکی در شهر اصفهان کرده است.

 

 منبع ISFN

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط