بهترین مارک و برند لنز چشم رنگی بدون نمره چیست؟
مطلب : سلامت کدام ک از برندهای لنز طبی و لنز رنگی نمره دار بهتر هستند و پزشکان آن را تایید می کنند؟ مایع یا محلول لنز چشم چیست؟ کدام یک از برندهای محلول لنز بهتر هستند؟ لنز طبی چشم چیست و برای چه کسانی مناسب است؟
SAHARQASEMI بهترین مارک های انواع لنز چشم با کیفیت در فروشگاه ایران لنز

امروز در تاریخ شما از مطلب بهترین مارک و برند لنز چشم رنگی بدون نمره چیست؟ دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "سلامت " در پلتفرم ایــستگاها براورده سازیم .

خوراک دام دی وی دی کنکور استاد احمدی فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل کافی شاپ سپاهان شهر فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایــستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

بهترین مارک لنز رنگی دارای ویژگی های بسیاری است که در ساخت لنز ها به آن پرداخته شده است . علاوه بر تمام ویژگی های مثبتی که یک لنز چشم می تواند داشه باشد مراقبت و نگهداری از آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به دفعات در مورد مراقبت از سلامت لنز چشم صحبت کرده ایم.

در حال حاضر استفاده از لنز چشم به خصوص لنز رنگی مانند دیگر لوازم آرایشی رواج پیدا کرده است و بیشتر خانم ها برای زیبارتر شدن چهره خود از لنز رنگی استفاده می کنند. البته لنزهای رنگی به دو دسته لنز رنگی تزئینی و لنز طبی رنگی تقسیم بندی می شود. لنزهای رنگی تزئینی تنها جنبه زیبایی دارد و افراد برای تغییر رنگ چشم خود از آن استفاده می کنند. اما لنز های طبی رنگی علاوه بر زیبایی بخشیدن به چهره برای افرادی که چشم های ضعیفی دارند مشکل بینایی شان را پوشش می دهد.

چرا نباید از لنز های چشمی رنگی متفرقه استفاده کنیم؟

لنز های رنگی بدون نمره و طبی رنگی علاوه بر اینکه رنگ چشم را تغییر می دهند باعث شفافیت و درخشش چشم ها هم می گردد. همچنین یکی از دلایلی که افراد تمایل به استفاده از لنز رنگی دارند بزرگنمایی و حالت بخشیدن به چشم هایشان می باشد

لنز رنگی و یا لنز طبی رنگی دارای تاریخ انقضای متفاوتی هستند. و در انواع لنز روزانه، لنز ماهانه، لنز فصلی و لنز سالانه وجود دارند. و دلیل آنکه می گوییم باید از بهترین مارک لنز رنگی استفاده نمایید این است که در طول مدت استفاده از لنز یعنی تا اتمام تاریخ انقضای آن فرد باید احساس راحتی ذاشته باشد و دید خوبی داشته باشد. لنزهای طبی رنگی مشگلات نزدیک بینی و دروبینی را هم رفع می کند.

در ساخت لنزهای رنگی جدید سعی شده است تا با استفاده از فناوری های روز دنیا، لنز در معرض محیط آلودگی کمتری به خود جذب نماید و همچنین رسوبات پروتئینی چشمی مضر کمتری نیز بر سطح آن انباشته شود.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین مارک لنز رنگی این است که سطح لنز دائما مرطوب باشد و در صد آبرسانی بالایی داشته باشد تا چشم دچار خشکی نشود و استفاده از این نوع لنزها برای افرادی که دچار خشکی چشم هستند یک امر ضروری است. به همین خاطر حتما در انتخاب بهترین مارک لنز رنگی که متناسب با چشمان شما باشد با پزشک و یا اتومتریست مشورت نمایید.

بهترین برندهای لنز چشم رنگی دارای چه تنالیته رنگی هستند؟

بهترین مارک های لنز رنگی دارای ۵ رنگ اصلی لنز سبز، لنز طوسی، لنز بنفش، لنز آبی و لنز قهوه ای می باشد که تمامی طیف های رنگی این این ۵ رنگ را دارا می باشد.

لنزهای رنگی در هر چشم، رنگ متفاوتی دارد. در چشم های تیره رنگ لنز تیره تر دیده خواهد شد و ممکن است تناژ رنگی متفاوتی بدهد و در چشم های روشن، رنگ لنز روشن تر دیده می شود. لنزهای رنگی عیر طبی به قرنیه چشم رنگ تازه ای می بخشد که باعث تغییر چهره افراد می شود و صرفا جنبه زیبایی دارند.

لنز چشم از لحاظ رنگی به سه دسته مات، افزایشی و معتدل تقسیم بندی می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که عبارتند از:

لنزهای رنگی مات کاملا سطح رنگ چشم طبیعی خود افراد را پوشش می دهد و برای افرادی که چشم های تیره ای دارند پیشنهاد می شود تا رنگ چشمانشان به طور طبیعی تغییر کند.لنز های رنگی افزایشی باعث تیره تر شدن رنگ چشم می شود و برای کشانی که رنگ جشمانشان روشن است و از آن ناراضی هستند و یا خواهان تنوع هستند پیشنهاد می شود. شایان ذکر است لنزهای رنگی افزایشی هیچ تاثیری درافراد چشم تیره ندارد.لنزهای رنگی معتدل لنزهایی هستند که باعث ایجاد حلقه دور عنبیه چشم می شوند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که یکی از دوستان و اطرافیان خود را ببینید و متوجه تغییری در او شوید اما نتوانید دلیل تغییر او را حدس بزنید. این درست ویژگی لنزهای رنگی معتدل است که تغییر ایجاد می کند اما دلیل آن نا مشخص است.

ویژگی های یک لنز چشم رنگی خوب چیست؟

معمولا برای توصیف بهترین مارک لنز رنگی طبیعی بودن آن شاخصه اصلی لنز به شمار می آید. یعنی رنگ لنز هر چه قدر با رنگ طبیعی چشم خود افراد متفاوت باشد باز هم حالت طبیعی خود را باید حفظ نماید تا کسی متوجه وجود لنز در چشم نشود.

گاهی ممکن است حالت لنز حالتی طبیعی باشد اما به قدری فرد را اذیت می کند که چشم های وی قرمز و یا دچار اشک ریزی شود. که این حالت ممکن است به دلیل جنس بد لنز، درصد کم آب در ساخت لنز و یا عدم رعایت بهداشت در نگهداری لنز باشد.

در نتیجه لنز خوب لنزی است که ضمن طبیعی بودن، زمانی که روی چشم قرار می گیرد تمام حالت ها و خط و خطوط آن مانند عنبیه چشم باشد و تنها رنگ عنبیه را تغییر دهد و استفاده از آن بسیار راحت باشد.

لنزهای طبیعی دقیقا مانند عنبیه چشم طراحی شده اند و وقتی بر روی چشم قرار می گیرند کاملا طبیعی به نظر می آیند اما بخش مردمک چشم بی رنگ است و دلیل آن هم وضوح و شفافیت دید بهتر می باشد.

یکی دیگر از مسائلی که باعث می شود یک لنز طبیعی به نظر رسد عدم حالت بیرون زدگی لنز است. یک لنز خوب باید کاملا روی سطح چشم بخوابد تا از حالت مصنوعی و زننده بیرون زدگی چشم جلوگیری کند.

همان طور که گفتیم لنزها باید در زمان استفاده احساس راحتی به کاربر بدهد و لنزی که دارای محتوای آب مناسب باشد باعث می شود سطح لنز مرطوب بماند و هم از خشکی چشم جلوگیری می کند و هم گذاشتن و برداشتن آن راحت تر می شود. اکسیژن رسانی به قرنیه یکی دیگر از مزایای بهترین مارک لنز رنگی می بااشد که این ویژگی هم نیز باعث راختی بیشتر در چشم خواهد شد.

خصوصیات لنز رنگی برند خوب

در نتیجه ی مزایای بهترین مارک لنز رنگی در این بخش به اصلی ترین ویژگی های یک لنز خوب که به شرج زیر می باشد پرداخته ایم تا خریدی مطمئن تر و مقرون به صرفه ای داشته باشید.

حفظ شکل و ابعاد در شرایط مختلف تا پایان زمان انقضای لنزاکسیژن رسانی بالادرصد محتوای آب بالامقاوم در برابر تجمع آلودگی و رسوبات چشمیضد حساسیت و آلرژیدارای ضخامت کممتناسب با سایز قرنیه چشم

توجه داشته باشید سایز قرنیه چشم ها در هر فردی متفاوت است و برای تهیه لنز رنگی حتی اگر فقط می خواهید جنبه زیبایی داشته باشد و غیر طبی باشد حتما به پزشک مراجعه کنید تا سایز چشمانتان را مشخص کند.

در صورتی که از لنزی استفاده نمایید که سایز چشم شما نباشد علاوه بر این که باعث جلوه بدی در چهره شما می شود می تواند آسیب های جدی به چشم شما وارد کند که منجر به جراحی چشم گردد.

لیست بهترین مارک لنز رنگی

خوشبختانه ما در فروشگاه ایران لنز دارای تمامی برندهای معتبر لنز چشمی می باشیم و تمامی لنزهای رنگی، طبی رنگی و طبی از مجوزهای جهانی و بهداشتی برخوردار هستند .

هدف ما تنها فروش لنز نمی باشد. توجه به کیفیت و راحتی مشتریان مهم ترین و اصلی ترین رسالت مجموعه ما می باشد.به همین دلیل تنها برندهای معتبر و مورد تایید دنیا را در این فروشگاه موجود می باشد و از فروش برندهای متفرقه که تنها جنبه اقتصادی دارند اجتناب نموده ایم.

برای خریدمطمئن تر و اطلاع از نمره و سایز چشم خود می توانید از از راه های ارتباطی مندرج در سایت با اپتومتریست و مشاوران ما تماس برقرار نمایید.

برای دیدن تمام لنز رنگی و لنز طبی رنگی می توانید با لمس کردن لینک رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید و آن را سفارش دهید.

همچنین افرادی که دارای چشم های ضعیف و نمره دار هستند می توانند با ارسال نسخه و یا انتخاب نمره چشم خود در بخش خرید لنز، سفارش خود را نهایی نمایند

اپتومتریست: سحر قاسمی

sahar qasemi

sahar qasemi

با سلام این
sahar qasemi هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها