مطلب : درمورد کسب و کار من
SAHARQASEMI بهترین مارک های انواع لنز چشم با کیفیت در فروشگاه ایران لنز

لنز چشم رنگی چیست و چه کسانی می توانند از لنز رنگی استفاده نمایند؟

مالیات بر ارث خوراک دام فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل سکوبندی آزمایشگاه اجاره باند و دستگاه های نورپردازی مجالس کافی شاپ سپاهان شهر

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

زیبا شدن، به‌ خصوص برای خانم‌ها، یک دغدغه ی همیشگی بوده و هست. انتخاب نوع و رنگ لنز چشم کار آسانی نیست.مخصوصا زمانی که این انتخاب، مربوط به زیباترین قسمت صورت یعنی چشم‌ها باشد.

انتخاب بهترین رنگ لنز چشم

انتخاب لنز رنگی چشم آن هم لنز رنگی مناسب با چهره کار سختی است. در فروشگاه ایران لنز لنز، فروش انواع لنز رنگی و فروش لنز طبی انجام می‌شود.با مشاوره تخصصی این که بدانیم چه رنگی به ما خواهد آمد و چه خریدی باید از فروشگاه ایران لنز داشته باشیم بهترین انتخاب و خرید را خواهید داشت.

راه های انتخاب لنز رنگی مناسب چهره

چشم‌ زیبایی خاصی دارد و رنگ چشم‌های ما با رنگ مو و پوستمان، همخوانی دارد. اگر بخواهیم آن را تغییر دهیم باید به پوست و موی خود توجه داشته باشیم. چرا که خرید لنز رنگی نامناسب، ما را از هدفمان که جذابیت بیشتر است دور می‌کند. چه بسا خرید لنز رنگی مناسب که با صورت ماهمخوانی نداشته باشد، تجربه‌ی بدی در پی دارد پس از مشاورین متخصص برای انتخاب رنگ لنز چشم مناسب با چهره استفاده کنید.

خیلی وقت‌ها وقتی به کسی پیشنهاد لنز رنگی را می‌دهیم با این جواب مواجه می‌شویم که:” لنز اصلا به من نمی‌آید و صورتم را زشت می‌کند.” تعجب نکنید، این پاسخ، به دلیل اولین انتخاب اشتباه است. بهتر است به این افراد پیشنهاد دهید تا سعی کنند دوباره شهامت تغییر را بدست بیاورند. البته این دفعه، با انتخابی درست.

انتخاب لنز چشم رنگی بر اساس رنگ پوست

خرید بهترین رنگ  لنز به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آن ها توجه به رنگ پوست. رنگ پوست به طور میانگین به سه دسته روشن(سفید)، متوسط(گندمی) و تیره(برنز) قرار می گیرد که ما برای هر تناژ پوستی رنگ های خاصی را در نظر گرفته ایم که به شرح ذیل می باشد

شما چه نوع تن پوستی دارید؟

تشخیص اینکه پوست شما، تن سرد دارد یا تن گرم با انجام آزمایشاتی قابل تشخیص است. به رگ دست‌هایتان دقت کنید. اگر رنگ رگ‌های شما که از زیر پوست پیداست، آبی مایل به بنفش است، پوست شما تن سرد دارد. اگر رگ‌های شما، آبی مایل به سبز است، پوست شما، تن گرم دارد.

یا به‌ عنوان آزمایشی دیگر، صورتتان را از هر نوع آرایشی پاک کنید، پارچه‌ای کاملا سفید را روی نیمی از صورت خود بیندازید، نیم دیگر صورتتان که پیداست، به چه رنگی متمایل است؟ زرد یا آبی؟ اگر در مقابل پارچه سفید، صورتی متمایل به آبی دارید، پوست صورت شما، تن سرد دارد. اگر صورتتان زرد می‌نماید، پوست صورت شما، تن گرم دارد.

حالا که گرمی یا سردی صورت خود را شناختید، به پیشنهاد ما فکر کنید. به طور کلی، لنز رنگی خانواده قهوه‌ای برای پوست‌های تن گرم مناسب است. برای این که خرید لنز رنگی مناسب، شما را از قبل متمایزتر کند، رنگ لنز چشم را روشن‌تر از رنگ چشم‌های خود انتخاب کنید. قهوه‌ای روشن برای پوست‌های تن گرم، بهترین انتخاب است.

اگر پوست شما، تن سرد دارد،‌ سراغ لنز رنگی خانواده آبی بروید، هر چه این آبی تیره‌تر باشد، هارمونی پوست و چشم شما، بیشتر رعایت می‌شود و طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.

کسانی رنگ پوستشان تیره است لنز چه رنگی بگذارند؟

برخلاف اینکه فکر می‌کنید خرید لنز رنگی روشن، برای شما، انتخاب درستی نیست، انتخاب لنز رنگی روشن، اگر در طیف رنگی درستی انتخاب شود، چهره‌تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. بهترین انتخاب برای شما، رنگ عسلی یا قهوه‌ای روشن است. رنگ خاکستری نیز بسیار شما را جذاب می‌کند. گرچه انتخاب لنز سبز و آبی، برای شما، زیاد مناسب نیست، می‌توانید درجه‌های تیره این رنگ‌ها را هم انتخاب کنید. مطمئنا با آرایشی مناسب، زیبایی موردنظرتان را به شما خواهند داد. اگر چشم شما، ضعیف است می‌توانید از لنز طبی رنگی خریداری کنید

افراد پوست گندمی باید لنز چه رنگی بخرند؟

خرید لنز رنگی برای پوست‌های گندمی، به نسبت پوست‌های سبزه، دامنه انتخاب بالاتری به ما می‌دهد. شما می‌توانید رنگ سبز را امتحان کنید و از زیبایی خودتان لذت ببرید. انتخاب سبز روشن، اگر با آرایش چشم سبز همراه نشود، بسیار عالی‌ است. رنگ‌ خاکستری، عسلی، فندقی را هم به شما پیشنهاد می‌کنیم. همه‌ی این رنگ‌ها می‌توانند بسیار دل‌انگیز باشند. لنز سرمه‌ای نیز انتخاب مناسبی است و به شما پیشنهاد می‌شود. اگر از عینک استفاده می‌کنید، می‌توانید از انواع لنز طبی رنگی استفاده کنید.

کسانی که پوست سفید و روشن دارند از چه رنگ لنزی استفاده کنند تا زیباتر شوند؟

خبر خوشحال‌کننده برای شما که رنگ پوستتان سفید است، این است که شما در انتخاب مختارید. این به این معنی است که شما با هیچ رنگ چشمی زشت نخواهید شد، اما انتخاب درست و رعایت نکات مربوط به پوستتان، به زیبایی شما بیشتر کمک می‌کند. زیباترین رنگ برای لنز رنگی شما، آبی است. لنز طوسی، نیز رنگی طبیعی برای چشم‌های شما، خواهد بود. شما می‌توانید رنگ ارغوانی و بنفش را نیز در خرید لنز رنگی خود قید کنید. رنگ ارغوانی برای چشم‌های بدون آرایش شما، رنگی طبیعی و دل‌نشین خواهد بود.

انتخاب لنز چشم رنگی بر اساس رنگ مو

خرید لنز رنگی بر اساس رنگ طبیعی موهای شما نیز، معیار مناسبی است. انتخاب برای موهای بلوند، می‌تواند، سبز، آبی،طوسی روشن باشد، انتخاب برای موهای مشکی، انواع لنز رنگی قهوه‌ای و خاکستری و رنگ‌های آبی و سبز با درجه‌ی تیرگی بالاست.

وقتی می خواهیم لنز چشمی رنگی بخریم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

از دیگران کمک بخواهید و از آنها نظرخواهی کنید. آرایشگر شما، مسلما، بهترین فرد برای مشاوره درباره زیبایی شما خواهد بود. همچنین با استفاده از فتوشاپ،‌ انتخاب لنز رنگی راحت‌تر شده است. برنامه فتوشاپ را باز کرده و یکی از عکس‌هایتان را در برنامه لود کنید. انواع رنگ را روی چشم‌های خود امتحان کنید و ببینید کدام طرح بیشتر به دلتان خواهد نشست. با یک بار خرید لنز رنگی، انتخاب‌های بعدی راحت‌تر خواهد بود و بهتر خواهید توانست لنز رنگی خود را خریداری کنید.

sahar qasemi

sahar qasemi

با سلام این
sahar qasemi هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایستگاها