مطلب : مطلب روز روش های افزایش اعتبار سایت از نظر گوگل ویژگی های شرکت مناسب برای خدمات سئو تاثیر نکات سئو بر طراحی سایت
PSSTEEL

ویزای شینگن چیست و چگونه دریافت می شود؟

مخزن 30000 لیتری ، مخزن 20000 لیتری ، مخزن 10000 لیتری خوراک دام فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل سکوبندی آزمایشگاه فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

شینگن که در ابتدا در سال 1985 ایجاد شد، مرزهای داخلی را در برخی از کشورهای اروپایی لغو کرد. به عبارت دیگر، به شهروندان آن کشورها اجازه می داد تا آزادتر حرکت کنند. همچنین به مسافر این اجازه را می دهد که ویزا به یک کشور بگیرد و آزادانه در سراسر منطقه شینگن مسافرت کند. امروزه ، بخش اعظم اروپای غربی، منهای انگلستان و ایرلند و بخش هایی از اروپای شرقی را شامل می شود. در این مطلب به تمامی مراحل و اقدامات لازم برای دریافت ویزای شینگن می پردازیم.

کشور مقصد خود را مشخص کنید

 شما طبق روال معمول درخواست اخذ ویزای شینگن برای مسافرت می دهید. با این وجود تا زمانی که در منطقه شینگن اقامت دارید، مجبور نیستید برای سایر کشوهر های منطقه شینگن درخواست جداگانه ویزا بدهید و با همان ویزای شینگن در سایر کشور های حوزه نیز می توانید سفر کنید.

دریافت ویزای شینگن

کشوری را که می خواهید برای ویزای آن اقدام کنید انتخاب کنید.. اولین روشی که شما باید استفاده کنید این است که کشوری را انتخاب کنید که بیشترین وقت خود را در آن صرف می کنید. بنابراین اگر قصد دارید 10 روز در آلمان و 5 روز را در فرانسه بگذرانید، باید درخواست ویزای شینگن آلمان بدهید. اگر مدت زمان مساوی در هر کشور اقامت دارید، اولین کشوری را که می خواهید وارد شوید انتخاب کنید.

بررسی کنید که آیا کل سفر شما در منطقه شینگن است یا خیر. اگرچه شما می توانید دریک بازه شش ماهه منطقه شینگن را ترک و دوباره به آنجا برگردید، اما باید بررسی کنید که آیا کل سفر شما در مرزهای منطقه شنگن قرار دارد یا خیر. اگر اینگونه نباشد، ممکن است شما نیاز به درخواست ویزا در کشورهای دیگری را که بازدید می کنید را نیز داشته باشید.

اقدام برای درخواست ویزای شینگن

1-فرم درخواست ویزا را دانلود کنید. فرم درخواست ویزای شینگن در همه کشورها یکسان است. با این حال، شما باید بتوانید آن را از وب سایت دولتی کشوری که متقاضی ویزا هستید دانلود کنید. بنابراین، اگر قصد درخواست در فرانسه را دارید، می توانید آن را از وب سایت دولت فرانسه بارگیری کنید.

2-فرم را پر کنید. شما به اطلاعات اساسی بیوگرافی مانند نام، تاریخ تولد، کشور تولد و ملیت فعلی خود نیاز دارید. همچنین به اطلاعات گذرنامه مانند نوع گذرنامه ، شماره گذرنامه و تاریخ صدور آن نیز نیاز خواهید داشت.

در مرحله بعد ، اطلاعاتی در مورد سفر خود ارائه خواهید کرد، مانند اینکه مدت اقامت در هر کشور چه مدت است، نوع ویزای مورد نظر شما و دلیل رفتن شما چیست.

پر کردن فرم ویزای شینگن

شما همچنین باید اطلاعاتی را در مورد محل اقامت خود و اطلاعاتی درباره نحوه پرداخت هزینه های سفر خود در زمان حضور در اختیار سفارت قرار دهید. سرانجام ، شما باید همسر و فرزندان خود را نام ببرید، همچنین اعضای خانواده را که بازدید می کنید و به آنها وابسته هستید مشخص کنید.

3- اسناد خود را جمع کنید. به اسنادی مانند گذرنامه ، اثبات اقامت و عکس گذرنامه احتیاج دارید. شما همچنین به مدارکی در مورد سفر خود نیاز دارید ، مانند یک کپی از برنامه پرواز خود و اثبات این که بیمه درمانی شما را در سراسر منطقه شینگن پوشش می دهد ، و همچنین اسنادی که نشان می دهد دلیل بازدید شما چیست. همچنین باید از 3 ماه گذشته اشتغال خود را تأیید کرده و مقررات پرداخت را ارائه دهید.

برای یک سفر کاری باید شرکتی را که میزبان شماست دعوت نامه کاری ارسال مکند و همچنین شرکتی که در کشور خود مشغول هستید. هر دو باید بیان کنند که چرا شما در شغل خود بازدید می کنید، و حداقل باید بگوید چه کسی برای سفرتان هزینه می کند و محلی را که شما در آن اقامت دارید فراهم می کند.

برای یک سفر سرگرم کننده و توریستی، شما نیاز به اطلاعاتی مانند رزرو هتل خود دارید که شامل اطلاعات تماس مناسب برای آن هتل است. اگر می خواهید به یک تور بروید ، باید اطلاعات دیگری را نیز ارائه دهید.

ویزای کار آلمان

اگر در حال بازدید از افراد هستید، ممکن است برای تأیید صحت آن به فرم خاصی احتیاج داشته باشید. به عنوان مثال ، در هلند ، فرم موسوم به اثبات اسکان خصوصی و / یا حمایت مالی نامگذاری شده است که میزبان باید آن را توسط تالار شهر هلند تأیید کند. کشور همچنین به کپی گذرنامه یا اجازه اقامت آن شخص نیاز دارد.

4- درخواست را ارسال کنید اکثر کشورها نیاز دارند که شما به صورت حضوری در سفارت یا کنسولگری آنها در کشور میزبان خود اقدام کنید. در بیشتر اوقات، قبل از بازدید نیاز به قرار ملاقات دارید. برای یافتن کنسولگری نزدیکترین شما می توانید از وب سایت دولت خارجی یا از وب سایت دولت خود استفاده کنید.

5-اثر انگشت خود را بدهید. اگر قبلاً ویزای شینگن دریافت نکرده اید، در دفتر کنسولگری انگشت نگاری می شوید. اگر قبلاً هم دارید کنسولگری باید بتواند آن را جستجو کند.

6-هزینه را پرداخت کنید هزینه آن هم با تئجه به واحد پولی کشور خودتان محاسبه می شود اما نرخ های آن به یورو و مبالغ یکسانی است. وب سایت سفارت کشور خارجی باید هزینه های جاری را داشته باشد، یا می توانید قبل از ورود به کنسولگری تماس بگیرید تا هزینه آن را دریابید.

پرشیا استیل

پرشیا استیل

با سلام این
پرشیا استیل هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایستگاها