کمی صبور باشید
درج آگهی رایگان در سایت های معتبر

By: Blogger / 1397/10/11/ بازدید : 14043

درج آگهی رایگان در سایت های معتبر

با سلام امروزه سایت های زیادی فعالیت تبلیغاتی میکنند ولی در بین سایت های تبلیغاتی سایتهای با طول عمر بالا  وجود دارند که نشانه ی فعالیت طولانی مدت و اعتبار این نوع سایت ها میباشد . سایت های دیگر سایتهایی هستند که دارای گواهینامه های فعالیت امن هستند ، که این گواهینامه ها را به صورت اینماد  دریافت میکنند و باعث احراز هویت موسسین و مسئولین سایت ها  میباشد و باعث پرداخت امن در سایت میشود . 
گواهی دیگر ssl میباشد این گواهی را با آدرس سایتها متوجه خواهید شد آدرس سایت های بدون گواهی نامه به صورت زیر میباشد http://www.istgaha.com 
و آدرس سایت های دارای گواهی نامه به صورت زیر میباشد 

httpS://www.istgaha.com 
میبینید که کلمه s به Http اضافه شد 
خب این توضیح خیلی ساده و برای فقط فهم ssl میباشد 

حالا ssl چیه ؟  پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند که باعث نا مشخص شدن اطلاعات در حال تبادل میشود و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. گواهینامه SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. 

--------
از سال 88 تا به حال ما هستیم .  . . .  

برای درج آگهی در سایت معتبر اینجا کلیک کنید 

Comments
  • مسعود صرامی
    مسعود صرامیجمعه 14 دی 1397 : 1397-10-14

    آفرین

نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید