نمای رومی و کلاسیک اراد

نمای رومی و کلاسیک

کارگاه تولیدی اراد با هدف تولید و فروش انواع تزیینات سنگی نماهای کلاسیک و مدرن ، تولید کننده انواع سنگ طبیعی برای نمای رومی و کلاسیک با دستگاه های سی ان سی پیشرفته و تنوع انواع سنگ مورد نیاز مشتری می‌باشد.

از قبیل تولیدات این مجموعه : ستون سنگی ، زیر ستون سنگی ، سرستون سنگی ، نرده سنگی ، انواع براکت سنگی ، گل و منبت توپ سنگی ، گوی سنگی ، تاج سنگی ، انواع ابزار و پروفیل سنگی و انواع طرح های مختلف که می‌توان با دستگاه سی ان سی بر روی سنگ اجرا کرد.

برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید با ما در تماس باشید و نیز با مراجعه به وب سایت صنایع سنگ اراد، از نمونه کارهای ما دیدن فرمایید.

( تولید و فروش انواع تزیینات سنگی نماهای کلاسیک و مدرن )

نمای رومی سنگی یا نمای رومی سیمانی

در بحث مقایسه ی نمای کلاسیک یا رومی سنگی و نمای رومی سیمانی بایستی فاکتورهایی همچون، اقلیم، کیفیت، قیمت، مصالح بومی و… را مدنظر قرار داد تا بتوان گزینه ی بهتر را انتخاب کرد. نمای رومی سنگی مسلماً در بحث کیفیت بهتر است و نمای رومی سیمانی در بحث قیمت می تواند گزینه بهتری از نمای رومی سنگی باشد. اما همانطور که اشاره شد باید فاکتورهای دیگر را نیز در نظر گرفت تا بتوان تصمیم بهتر را اتخاذ کرد. برای مثال در استانهایی مثل اصفهان و مرکزی که مرکز و قطب تولید سنگ های نمای ساختمان می باشند، می توان به راحتی از نمای رومی سنگی استفاده کرد.

تزئینات سنگ اراد

تولید و پخش عمده انواع سنگ ساختمانی - مجری طراحی، اجرا و نصب نـــمـای رومی 

تولید و فروش انواع تزئینات سنگی: روشویی سنگی، نرده صراحی سنگی، شومینه سنگی، مجسمه سنگی، گلدان و ظرف و ظروف سنگی مرمر و...

09199958206

09365393676

https://www.aradstonedecorations.ir

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

شما به عنوان 09134715232 وارد شده‌اید. خروج

مطالب مرتبط