ژل آلوئه ورا - سلامت

ژل الوئه ورا انحصاری (فوراور لیوینگ)اساسا همان ژل تازه برگ الوئه ورا است که در بین بیش از 400گونه ی الوئه این گونه بهترین نوع خوراکی و پوستی می باشدو این گیاه در مزارع خاص ودر یک فرایند کاملا کنترل شده دورازهرگونه الودگی ودرشرایط ویژه پرورش داده میشود.این محصول اولین فراورده ای است که توسط انجمن جهانی الوئه تاییدوتقدیرشده است.ژل الوئه ورا دارای مقادیر فراوان ویتامین هاومواد مغذی است که دارای 200مکمل غذایی..20نوع ماده معدنی..12نوع ویتامین(حاوی ویتامین B12 که این ویتامین تنها در 2منبع گیاهی یافت میشودو اسیدفولیک که توسط دپارتمان سلامت برای تمام بانوانی که قصد باردارشدن دارندتجویزمیشود..درژل الوئه ورا یافت میشود)و18نوع امینواسیدکه 8نوع ان ضروری است وتوسط خود بدن ساخته نمیشود.
ژل الوئه ورای فوراور دارای خاصیت فوق العاده ی((اداپتوژنیک)) است به طوری که افراد مختلف بر حسب نیاز خود به موادمغذی از خواص ان بهره مند میشوند.پلی ساکارید های موجود در ژل الوئه همراه با فعالیت ضد ویروسی ان بیانگر فوائد بسیاری از این ماده برای درمان بیماریهایی نظیر:ایدز..سرطان..کولیتهای زخمی روده میباشد.
((درمان چاقی اطراف شکم وکبدچرب با ژل معجزه گر الوئه ورا|)) کاراصلی کبدتصفیه سموم و تبدیل کردنشان به مواد بی ضرراست.یک کبدسالم باید باکتری و سموم را قبل از این که وارد خون شوند دفع کند واین عمل در حفظ تعادل هورمون های بدن نقش دارد.زمانی که مقدار سموم در کبد زیاد شودوکبدنتواندانرا دفع کند شروع ب چربی سازی در اطراف شکم و پهلو میکندک بتواندسم را در چربی دفع کندبنابراین چربی های اضافی اطراف شکم وپهلوبه راحتی اجازه اب شدن ندارندبنابراین میتوان از طریق سم زدایی کبد چربی های اضافی را نیز از بین برد. الوئه ورابا خاصیت سم زدایی بالایی ک دارد کبدراپاک سازی و همینطور به صفرا برای دفع توکسین هاکمک میکندوهمچنین انزیم هیدروکسی متیل گلوتاریل و کوانزیم Aوردوکتاز را مهارمیکندکه سبب کاهش کلسترول میشود.ژل الوئه ورامانند یک حلال قوی هرگونه سمی را درون خود ازبین میبرد.
نکات کلیدی برای نوشیدنی ژل الوئه ورا فوراور: در مصرف خوراکی وموضعی..ترمیم کننده طبیعی است. روزانه به عنوان یک غذای مغذی و موثردر لاغری وزیبایی پوست ودرمان مشکلات گوارشی مصرف میشود.
برای افرادمبتلا ب ناراحتی های گوارشی..دیابت ..ارتریت.. مشکلات پوستی والتهابات پروستات ومعده وروده مناسب است. بهترین وقویترین روش سم زدایی وپاکسازی کبد..کلیه ها و روده میباشد.
ب افرادی که از داروهای مورفین دار استفاده میکنن ب هیچ عنوان توصیه نمیشودزیرا اثرمورفین ومسکن را از بین خواهد برد. در صورت باز نکردن پلمپ بسته بندی تا تاریخ مصرف ودر صورت باز کردن ان تا 20 روز در یخچال قابل نگهدار ی است.

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

شما به عنوان 09134715232 وارد شده‌اید. خروج

مطالب مرتبط