انتخاب مهمانداران کیش ایر به عنوان برترین مهماندار...

فرهنگی
انتخاب مهمانداران کیش ایر به عنوان برترین مهمانداران کشور
آذربلیط

آذربلیط

هر سفری از خرید بلیط گرفته تا ویزا و هتل، جنبه‌های مختلفی دارد. برای داشتن سفری به یاد ماندنی باید تمامی بخش‌های سفرتان عالی باشد. اگر می‌خواهید در سفرهای خود بهترین‌ها را تجربه کنید، به یاد داشته باشید که خرید بلیط و رزرو هتل تنها بخشی از سفر است، اطلاعاتی که شما در مورد مقصد، حمل و نقل، هتل و سایر جنبه‌های سفر کسب می ...
صفحه من

انتخاب مهمانداران کیش ایر به عنوان برترین مهمانداران کشور

براساس نظرسنجی صورت گرفته از مخاطبان رسانه گردشگری راه بلد، مهمانداران کیش ایر به عنوان برترین مهمانداران شرکت های هواپیمایی ایرانی انتخاب شدند.

این رسانه با هدف انتخاب برترین مهمانداران شرکت‌های هواپیمایی داخلی، یک نظرسنجی از مخاطبان خود برگزار کرد که نتایج آن نشان دهنده رتبه اول کیش ایر بود.

این نظرسنجی طی چند مرحله در صفحه اینستاگرام رسانه گردشگری راه بلد انجام شد و معیارهای انتخاب، نحوه برخورد و آداب معاشرت، کیفیت ارائه سرویس به مسافران، عملکرد در لحظات حساس و پراسترس و نحوه پاسخگویی به سوالات و درخواست‌ها بود.

مهمانداران هواپیمایی کیش ایر توانستند مهمانداران شرکت هواپیمایی آسمان، ماهان، قشم ایر، کاسپین، آتا، ساها، فلای پرشیا، معراج، کارون، سپهران، وارش، تابان، زاگرس، ایران ایر و ایرتور را پشت سر بگذارد و رتبه اول را کسب کند.

دیگر پست ها

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید