مطلب : اخبار تفاوت ویبراتور برقی با ویبراتور دریلی انواع قیجی خم و برش میلگرد بهترین مارک علف زن بهترین بالابر ساختمانی بر اساس چه فاکتور هایی می باشد؟ اصول نگهداری کاتر بتن بر عمده خرابی ها در کار با میکسر بتن نیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی به بالابر ساختمانی
PARSMOTORS ماشین آلات ساختمانی -ماشین آلات راهسازی-ماشین آلات کشاورزی-ماشین آلات صنعتی

فاکتور ها در انتخاب کمپکتور صفحه ای یا کمپکتور دستی

رنگ پلاستیک و اکریلیک ساختمان آیسافام خوراک دام فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک کافه در اصفهان

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

کمپکتور صفحه ای

کوبش خاک با هدف آماده سازی زمین به جهت انجام عملیات های عمرانی از مقدمات هر ساخت و سازی است. برای انجام این عملیات در فضا های ساخت و ساز از انواع دستگاه های کوبش خاک استفاده می ‌شود. این دستگاه ‌ها در طرح ها و سایز های گوناگون تولید می شوند. کمپکتور صفحه ای (کمپکتور دستی) یکی از انواع متداول در میان دستگاه ‌ها با هدف کوبش خاک می باشد.
کمپکتور دستی از یک صفحه فلزی بزرگ و سنگین برخوردار می ‌باشد. این صفحه همراه با یک ساز و کار مکانیکی قادر است که در ضرباتی فرکانس گونه و متداول سطح خاک را بکوباند. قدرت حاصل برای این ضربات متوالی صفحه کمپکتور از جانب موتور های بنزینی و یا دیزلی تامین می ‌شود. کمپکتور صفحه ‌ای یا کمپکتور دستی از جمله تجهیزات گران قیمت ساختمان سازی است. از این رو لازم است که در هنگام خرید آن دقت لازم به عمل آید تا این خرید دقیقا همسو با معیار ها و نیاز های ما باشد.
با چه معیار هایی کمپکتور صفحه ای را انتخاب کنیم؟
- به چه میزان از نیروی کوبش نیاز داریم:
اینکه خاک در زمین تحت کوبش از چه نوعی است و یا اینکه قرار است در زمین مورد نظر چگونه عملیات عمرانی به انجام رسد، ملاک اصلی در انتخاب میزان نیروی کوبشی است که می خواهید. قدرت کوبش رابطه مستقیم با قدرت کمپکتور صفحه ای و در نتیجه قیمت نهایی دستگاه خواهد داشت.
- چه مساحتی را فشرده سازی می کنید:
اینکه قرار است زمین زیر پای یک ساختمان در آینده را تحت کوبش داشته باشید و یا اینکه قصد کوبش خاک با هدف اجرای عملیات های راهسازی را دارید، با دو سطح مختلف از کار مواجه خواهید شد. در یکی الزامی به تامین ظرفیت بالا در حین اجرا نمی باشد و در مقابل برای دیگری نمی توان همراه با سرعت پایین در کار بود. از این رو مقدار سطح تحت کوبش در انتخاب نوع و اندازه کمپکتور صفحه ای تاثیرگذار است.
- نوع کمپکتور چگونه باشد:
کمپکتور ها در دو گونه هستند. مدل هایی که تنها حرکت رفت و برگشتی دارند و کاملا مناسب برای کوبش خاک پی ساختمان ها هستند و مدل هایی که فقط در یک جهت حرکت می کنند که برای برگشت نیاز به فضا برای دور زدن دارند. این گونه از کمپکتور صفحه ای یا کمپکتور دستی مطلوب برای فضا های گسترده مانند راه سازی هستند.
https://opizo.com/xFAPW5: کمپکتور صفحه ای

حمیدرضا رستمی

حمیدرضا رستمی

با سلام این حمیدرضا رستمی هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . https://parsmotorsco.com/ ...
صفحه من

نظرات

ارسال نظرات

کاربر مهمان هستید ؟

برای ثبت نظر وارد شوید


هنوز ثبت نام نکردید ؟ عضو شوید

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایستگاها