ماشین بتونیر چیست؟
مطلب : مطلب روز مقایسه قیمت ویبراتور بتن عوامل موثر بر قیمت بالابر ساختمانی
PARSMOTORS ماشین آلات ساختمانی -ماشین آلات راهسازی-ماشین آلات کشاورزی-ماشین آلات صنعتی

امروز در تاریخ شما از مطلب ماشین بتونیر چیست؟ دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "مطلب روز " در پلتفرم Kproject براورده سازیم .

ثبت شرکت تضمینی اروپا خوراک دام فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل کافی شاپ سپاهان شهر فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک

امیدواریم که شما هم عضو سیستم Kproject بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

بتونیر

ماشین بتونیر  یکی دیگر از ابزارهای مهم و حیاتی میباشد که برای ساخت ساز ساختمانها، پل ها، و سایر سارزه های بتنی مورد استفاده قرار میگیردماشین بتونیر دارای نامهای دیگری به ناممیکسر بتن، ملات ساز، مخلوط کن بتن است.

یکی از ویژگی های مهم این ماشین مخلوط کردن بتن است که بدین صورت با چرخیدن باعث میکس شدن بتن میشود و دیگر نیازی نیست که با استفاده از بیل بتن را ترکیب کنید. از دیگر از ویژگی های خوب ماشین بتونیر این است که قبل از مصرف نهایی بتن خود را نگیرد.

ماشین بتونیر دارای حجم های مختلف و متنوعی هستند که از هر کدام از آنها در بخش های ساخت سازه های بتنی استفاده میشود. بعنوان مثال برخی برای سازهای بتنی کوچک از نوع 120 میلی لیتری آن استفاده میکنند و برخی دیگر هم برای سازه های بتنی بزرگ از نوع 1000 لیتری آن برای ساخت بتن بکار خواهند برد.

  

کاربرد ماشین بتونیر

یکی از کاربردهای ماشین بتونیر این است که با ریختن ماسه، آب، شن، سیمان در داخل آن این ماشین آن را مخلوط میکند و باعث همگن سازی این مواد میشود. همگن سازی این مواد با وسائلی مانند بیل بسیار کاره سخت و طاقت فرسایی است که کار را بخوبی پیش نمیبرد ولی شما میتوانید با خرید یکی از این محصولات در وقت را در ساخت سازه خود بخرید.

یکی از نکات مهمی که شما باید هنگام ساختن بتن رعایت کنید این است که باید مواد موردنیاز یعنی ماسه، سیمان، آب، شن را بصورت یکنواخت در  داخل آن بریزید تا بتوانید بتن مورد نظر را درست کنید. از دیگر مسائل مهمی که باید به آن توجه کرد حتما بار اضافه را در میکسر یا ماشین بتونیر قرار ندهید بخصوص در مورد بکاربردن سنگ دانه های بسیار درشت مانند: ذرات پانچی فولادی. که اضافه کردن زیاد این نوع سنگ باعث کم شدن کاربرد مفید ماشین بتونیر  یعنی باعث بی کیفیت شدن بتن مدنظر شما میشود و همچنین باعث آسیب دیده گی و کم شدن عملکرد ماشین میشود.

یکی دیگر از ویژگی های این بتونیرها این است که بصورتی ساخته شده اند هم می تواند بتن را مخلوط کند و هم انتقال آنرا براحتی انجام دهد. یعنی شما میتوانید این نوع بتونیرها رو را بر روی انواع و اقسام وسائل نقلیه مانند: واگن های ریلی، ماشین های سنگین، نریلی، کامیون حمل کنید و کار خود را پیش ببرید. برخی دیگر از ماشین های بتونیر هستند که در اندازه های کوچک موجود میباشند و دارای چرخ هستند و براحتی میتوان عملیات انتقال را به هر قسمت سازه بتنی مورد نظر آنرا انجام داد.

Source:         https://opizo.com/KzmVxq

حمیدرضا رستمی

حمیدرضا رستمی

با سلام این حمیدرضا رستمی هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . https://parsmotorsco.com/ ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

Kproject