نحوه کارکرد شیلنگ ویبراتور مکانیکی و نوع ساختار شیلنگ ویبراتور مکانیکی
مطلب : درمورد کسب و کار من انواع شاسی کاتر آسفالت بر نحوه مراقبت از بتونیر یا میکسر بتن ماله پروانه ای معمولی یا ماله پروانه ای سرنشین دار
PARSMOTORS

امروز در تاریخ شما از مطلب نحوه کارکرد شیلنگ ویبراتور مکانیکی و نوع ساختار شیلنگ ویبراتور مکانیکی دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "درمورد کسب و کار من " در پلتفرم Kproject براورده سازیم .

ثبت شرکت تضمینی اروپا خوراک دام فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل خدمات آهنگری و جوشکاری کافی شاپ سپاهان شهر فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم

امیدواریم که شما هم عضو سیستم Kproject بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

شیلنگ ویبراتور مکانیکی و یا همان شیلنگ ویبراتور بنزینی که یکی از کاربردی ترین انواع شیلنگ های ویبراتوردر صنعت ساخت وساز شناخته می شود,که در اکثر پروژهای عمرانی و ساخت و ساز با حجم کم مورد استفاده قرار میگیرد.

این نوع شیلنگ ویبراتور نیروی محرک خود را از ویبراتور های بنزینی و ویبراتور های برقی تامین میکند و عمل ارتعاش را انجام میدهد.

شیلنگ ویبراتور

اجزای تشکیل دهنده شیلنگ ویبراتور مکانیکی :

متشکل از پوسته و پوکر وفنر و بلبرینگ می باشد که در زمان خرید شیلنگ ویبراتور مکانیکی باید به آنها توجه شود.

قسمت پوکر که در ابتدای شیلنگ قرار دارد وظیفه ویبره زدن را بر عهده دارد, نیروی تولید شده ویبراتور توسط کوپلینگ به فنر شیلنگ ویبراتور منتقل و از شیلنگ توسط بلبرینگ های داخل پوکر به بدنه پوکر منتقل میگردد و عمل ارتعاش و ویبره زدن انجام می شود.

همانگونه که گفتیم شیلنگ ویبراتوراز ابزار آلات اصلی در پروژ ها نامیده می شود که وظیفه ایجاد ارتعاش و از بین بردن حباب و خلل موجود در بتن و گرفتن آب اضافی بتن و به دست آمدن پی مقاوم با تراکم بالا در بتن را بر عهده دارد.

شیلنگ ویبراتور مکانیکی دارای سایز های متفاوت و متراژهای متفاوت میباشد که به آنها اشاره خواهیم کرد:

شیلنک ویبراتور مکانیکی 1 اینچ

شیلنگ ویبراتور مکانیکی 1.5 اینچ

شیلنگ ویبراتور مکانیکی 2 اینچ

شیلنگ ویبراتور مکانیکی 2.5 اینچ

شیلنگ ویبراتور مکانیکی 3 اینچ

امروزه کشورهای مختلفی هستند که این نوع شیلنگ ویبراتورها را تولید و روانه بازار میکنند و از جمله این کشورها میتوان به شیلنگ های ایرانی مانند : شیلنگ ویبراتور ایرانکوب و کشورهای تولید کننده شیلنگ ویبراتور بنزینی ماننده شیلنگ ویبراتور میکاسا ژاپن و یا شیلنگ ویبره کوپاز کره و یا انواع شیلنگ ویبراتوراروپایی و چینی اشاره داشت.

در مواقع کار با شیلنگ ویبراتور مکانیکی باید توجه داشت که شیلنگ بین آرماتور خموده نگردد تا باعث بریدن فنر و خرابی ایمپلر و شیلنگ شود.

باید توجه داشت بعد از هر شیفت کاری با شیلنگ ویبراتور مکانیکی شیلنگ ها تمیز و عاری از بتن گردد.

حمیدرضا رستمی

حمیدرضا رستمی

با سلام این حمیدرضا رستمی هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

Kproject