چگونه تبلیغ رایگان کنیم ?

حتما شما صاحب یک کسب  و کار و یا دنبال کننده ی این هستید که چگونه تبلیغات رایگان انجام دهیم و بتوانیم در این تبلیغات ارزش سایت خود و محصولات خود را به مشتریان اینترنتی ارائه کنید و برای آنها همیشه در دسترس باشید .
امروز برای شما عزیزان امکاناتی را معرفی میکنم که در دیجیتال مارکتیک و بهینه سازی ارائه خدمات شما در موتور های جستجو کمک زیادی میکند .
سایت های مختلف و زیادی هستند که خدمات آگهی رایگان میدهند ولی اما همه آنها به اعتبار شما اضافه میکنند ؟ سایت های زیادی هستند بک لینک میدهند ولی همه آنها مفید و رایگان هستند ؟ 
برای رسیدن به این هدف که بتوانیم در موتور های جستجو ماندگار باشیم نیاز به سه (3) موضوع داریم (عکس ، متن ، ویدئو) که اینها محتوای دیجیتالی به حساب می آیند اما چه سایت هایی این خدمات که ما بتوانیم محصولات و خدمات خود را به این 3 صورت ارائه بدهیم وجود دارند ؟؟
گوگل و دیگر موتور های جستجو سایت شما را هم بر اساس لینک های خارجی که به سایت شما مرتبط میشوند درجه بندی میکنند و در صفحات یافت شده به سایت شما اولویت میدهند ، با داشتن لینک در سایت هایی که معتبر هستند ( طول عمر زیاد و مطالب بروز و مرتبط ) حتما لینک خود را به ثبت برسانید . 
ما برای شما تا جای ممکن خدمات رایگانی را ارائه میدهیم تا بتوانید از این سایت جهت بالا بردن عملکرد خود در موتور های جستجو استفاده کنید .
 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

شما به عنوان 09134715232 وارد شده‌اید. خروج

مطالب مرتبط