پوشش کف ترکیبی در معماری داخلی و دکوراسیون محیط اداری شرکت Ergo
مطلب : درمورد کسب و کار من ساخت و فروش انواع تجهیزات شهربازی توسط کشتی طلائی
AGAHI9 فروش ویژه ترازو فروشگاهی کمری ACS-JE11A در آل اسکیل

امروز در تاریخ شما از مطلب پوشش کف ترکیبی در معماری داخلی و دکوراسیون محیط اداری شرکت Ergo دیدن کردید ، امید واریم بتوانیم نیاز شما را با این مطلب در مورد "درمورد کسب و کار من " در پلتفرم ایــستگاها براورده سازیم .

خوراک دام دی وی دی کنکور استاد احمدی فروش استند دکه پاستیل شکلات اجیل کافی شاپ سپاهان شهر فروش لوله مانیسمان آلیاژی و لوله درز مستقیم فروش فسفر برنز فابریک

امیدواریم که شما هم عضو سیستم ایــستگاها بشوید و بتوانید از امکانات رایگان ما استفاده کنید .
ورود عضویت

دفاتر فناوری اطلاعات دیجیتال Ergo که در ورشو- کشور لهستان واقع گردیده در سال 2018 با همکاری شرکت Trzop Architekci موفق به خلق دکوراسیون فضای اداری مدرن برای دفتر کار خود شدند که در این میان خلاقیت و هنر طراحی معماران داخلی Trzop Architekci به طرز شگفت انگیزی خودنمایی می کند.

تیم طراحی در گام نخست ، راه حل و شیوه های فوق العاده کارآمدی را برای دیزاین و چیدمان این محیط اداری متناسب با نیاز کارمندان آن با چندین ویژگی مختلف برای همکاری بهینه ما بین پرسنل Ergo در فضایی مناسب و متعادل برای رسیدن به هدفی مشترک را ارائه و پیاده سازی نموده است که تا حد زیادی رضایت بخش به نظر می آید.

بهره بردن از آیتم هایی همچون چوب گرم در مبلمان اداری و دیوارها، پوشش کف ترکیبی در فضایی بزرگ و دلنشین شامل موکت- اپوکسی- پارکت لمینیت ، پارتیشن تمام شیشه و… بر زیبایی وصف ناپذیر این دفتر اداری افزوده است.

از نکات حائز اهمیت در دیزاین داخلی فوق می توان به ایجاد محیطی پر شور با مجموعه ای از مناطق گوناگون از جمله اتاق بازی، آمفی تئاتر، قسمتهایی مخصوص همکاری و خلاقیت، سالن باز و همچنین فضاهایی اختصاص داده شده جهت کار آرام و بالا بردن تمرکز اشاره کرد.

منبع: گروه معماری پیرامید طرح

AGAHIII

AGAHIII

با سلام این
AGAHIII هستم و شما در حال مشاهده اطلاعات من هستید . ...
صفحه من

دیگر پست های مرتبط من

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها