تیک تولید کننده سینی کابل برق برق صنعتی

توضیحات آگهی

تیک تولید کننده سینی کابل برق

داکت فلزی مشبک برای سیستم حفظ و نظم دادن انواع کابل های برق و شبکه سینی کابل گالوانیزه است. مناسب هر نوع ساختمان و استاندارد ساختاری بصورت فلزی تولید می شوند. بهترین جنس برای ساخت سینی کابل،فلز گالوانیزه فابریک ، آبکاری گرم سپس استنلس استیل می باشد. جنس پلاستیکی سینی ها از پی وی سی ، پلی اتیلن و فایبرگلاس است. سینی کابل های برق مانند تمام پروفیل های استاندارد طول عرض ارتفاع و ضخامت دارند. با این تفاوت که روی آنها کاور و درب گذاشته می شود. کابل ها مخصوصاً فشار قوی در عبور دادن جریان برق مدار دارای نوسان با حرارت زیاد هستند. برای کاهش مقدار حرارت جریان و پیشگام در پایین آوردن دما قسمت زیر سینی های کابل سوراخ کاری می شود. در بازار خرید و فروش ایران پانچ شناخته می شود و دیگر کاربرد اصلی این سوراخ ها اتصال دادن اتصالات به هم است.
عرض استاندارد سینی کابل های گالوانیزه :
10 سانتی متر
20 سانتی متر
30 سانتی متری
40 سانت
50 سانت
مزایای سینی کابل گالوانیزه آبکاری گرم شده :
مقاومت در مقابل زنگ زدگی یکی از معیار های مهم انتخاب نوع آبکاری گرم صحیح است. برای مثال خود فلز گالوانیزه به تنهایی مقاومت کافی در برابر نصب شدن بیرون ساختمان هایی با محیط نمناک را ندارد. ترکیبات مواد شیمیایی به صورت پایه ای خاصیت خورندگی دارند. مخصوصاً در برابر فلزات ، این کاتالیزور در فلز گالوانیزه سینی کابل های برق بیشتر خواهد بود. برای مثال برخی از نمره های فولاد و گالوانیزه ضد زنگ ممکن است در برابر آب نمک مقاوم تر باشند. در حالی که در برابر بخارات آب انسجامی نداشته باشند فقط یک طراح متخصص می تواند میزان مقاومت در مقابل خوردگی را تخمین بزند.
طول شاخه های سینی کابل :
2 متری
3 متری
خم بدنه سینی کابل :
قسمت کناره ارتفاع یا لبه هایی است که به سمت داخل بدنه خم زده می شود. این خم ها به سه صورت اصلی ۲ خم ۴ خم و ۶ خم شکل می گیرند. هر چقدر تعداد آنها بیشتر باشد استقامت نگهداشتن کاور و کلمپ درب به روی سینی های کابل بیشتر می شود. بنابراین پیکره بندی منسجم تری خواهیم داشت.


این اگهی اعتبار دارد
تماس با تیکــــ صنعت برق : 02133901895 - 09125068897
بازدید : 29 نفر

  پیشنهاد ویــژه !

  برای نمایش خدمات در صفحات اول گوگل

  ثبت توربو گوگل ماهیانه : 500,000 ریال

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نقد و بررسی‌ها

   هیچ دیدگاهی برای این خدمات نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تیک تولید کننده سینی کابل برق”

  برای ثبت نظر وارد شوید