دستگاه دایکات پینگ پنگی ماشين سازي

توضیحات آگهی

دستگاه دایکات پینگ پنگی

دستگاه دایکات پینگ پنگی از حساس ترین دستگاههای تولید کارتن و بسته بندی می باشد دو سیلند استیل و داری غلطک تفلون p.p همراه با با تسمه های برزنت و انتقال نیروی گیربکس ۵/۵ اسب ۴ تسمه ای می باشد و دارای سایزهای مختلف از عرض ۸۰ تا عرض ۲۳۰ متر تولید می شود.
دستگاه دایکات پینگ پنگی برای شکل گیری کار به وسیله قالب مورد استفاده قرار میگیرد هر جعبه و کارتنی به هر شکل هندسی توسط قالب ها با تیغ فولادی و تخته با قابلیت تولید در ساعت ۱۶۰۰ ضرب انواع جعبه کارتن دستگیره حرکت قالب در دستگاه مانند میز پینگ پنگی می باشد به حرکت قالب زیر غلطک p.p و روی غلطک استیل در فشاری مشخص کار بر روی قالب شکل گرفته و قابلیت تبدیل به کارتن یا جعبه را پیدا میکند.

دستگاه های برش و تای مقوا یا کارتنی که با نام دستگاه دایکات شناخته می شوند دارای انواع مختلفی هستند:

دایکات فکی
دایکات پینگ پنگی یا ریلی
دایکات روتاری
همچنین بیان این مطلب درخور است که دامنه استفاده از کاغذ و مقواهای کارتن سازی و بسته بندی به حدی گسترش یافته که در مقیاس وسیع بسته بندی مواد و فرآورده­های مختلف از آن استفاده می نمایند. کاغذ و مقوا به دلیل ویژگی های فیزیکی و زیست محیطی از اهمیت ویژ ه­ای در صنایع بسته بندی برخوردارند. از آنجایی که کلیه صنایع در سطح جهان پیشرفت قابل توجهی داشته اند، بیش از نیمی از محصول های این صنایع در قالب پوششی به سایر مناطق منتقل می شوند که در این میان صنایع بسته بندی کاغذی، مقو ایی و کارتنی از سایر صنایع بسته بندی بسیار پیشی گرفته و مورد قبول همگان واقع شده است .به د لیل ماهیت ذاتی این صنعت در جلب نظر و فروش کالا، می توان آن را پیشروی سایر صنایع دانست.
کارتن های تولید شده با دستگاه دایکات پینگ پنگی

کارتن یا جعبه های بزرگ که معمولا برای محافظت اجسام به کار می روند دارای نوع، جنس و مشخصات خاصی هستند. گراماژ کارتن­ها طیف بسیار متنوعی را در بر می گیرد که به طور کلی اندازه های استاندارد آن: 56 طول . 32 عرض . 36 ارتفاع ، 60 طول . 32 عرض . 36 ارتفاع ، 61 طول . 32 عرض . 35 ارتفاع ، 60 طول . 40 عرض . 40 ارتفاع ، 57 طول . 32 عرض . 38 ارتفاع و… می باشند.

همچنین به منظور راه­اندازی خط کارتن سازی با دستگاه به ابزار و تجهیزاتی همچون لمینت، دستگاه دایکات پینگ پنگی، دستگاه پرس ضایعات، فلکسو، رنگ، خط کش برش، لب چسب، تسمه کش منگنه زن نیازمند خواهید بود. الزامات دیگر نیز می تواند با توجه به حیطه کاربرد و تجربه متخصصان چاپ صورت پذیرد.

قیمت و کارکرد دستگاه دایکات پینگ پنگی

قیمت دستگاه دایکات پینگ پنگی با توجه به کارکردهای آن متفاوت می باشد. اما با کمی آگاهی و شناخت بشتر درباره این دستگاه برش می توانید در زمان، انرژی و پول خود صرفه جویی کنید.

همچنین با کمی جست و جو و پرسش از متخصصان چاپ می توان دریافت که مشخصات کلی انواع دستگاه های دایکات پینگ پنگی به شرح ذیل است:

تایمر های کنترل زمان کار و مکان قالب
سیستم فرمان اتوماتیک و دستی و شمارشگر
سیستم انتقال قدرت توسط چرخ زنجیر و تسمه
سیلندر پلی اتیلن با پوشش بیش از 7 سانتیمتر ضخامت و 10 سال عمر مفید
ظرفیت تولید 800 ضربه در ساعت
تحمل بیش از 50 تن فشار برای بریدن انواع مواد
دارای دیواره جانبی یکپارچه برای جلوگیری از صدمه دیدن قالب


!!توجه : مدت زمان اعتبار این اگهی به اتمام رسیده است تاریخ انقضا : 1402/08/24
تماس با : 02156587541 - 09123960911
بازدید : 1,091 نفر

  پیشنهاد ویــژه !

  برای نمایش خدمات در صفحات اول گوگل

  ثبت توربو گوگل ماهیانه : 500,000 ریال

  دیدگاه خود را بیان کنید

  نقد و بررسی‌ها

   هیچ دیدگاهی برای این خدمات نوشته نشده است.

  اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه دایکات پینگ پنگی”

  برای ثبت نظر وارد شوید