مایکروسافت سیستم سنتر اصلی - سیستم سنتر اورجینال - سیستم سنتر قانونی

مایکروسافت سیستم سنتر اصلی - سیستم سنتر اورجینال - سیستم سنتر قانونی

مطلب ارائه شده توسط کاربر زیر تولید شده است و تمامی مسئولیت صحت مطلب بر عهده این کاربر میباشد

Microsoft System Center
گسترش روزافزون استفاده از شبکه های کامپیوتری و وابستگی کسب و کار سازمان ها به سرویس های ارائه شده توسط واحد های IT باعث گردیده است که مدیران IT نیاز به یک مدیریت استراتژیک در راستای استفاده از تکنولوژی های مختلف را داشته باشند امروزه جهت رسیدن به این هدف ، داشتن یک زیرساخت مناسب که دارای انعطاف پذیری بوده و تطبیق پذیری زیرساخت IT را بالا ببرد جزء الزامات واحدهای IT سازمان ها ، شرکت ها و موسسات می باشد.
شرکت مایکروسافت جهت ایجاد پویائی در بسترهای IT اقدام به ارائه محصولات خانواده System Center نموده است این شرکت نسخه System Center 2016 را جهت مدیریت Datacenter ها با توجه به مفاهیم Private Cloud و Public Cloud ارائه نموده است که این خانواده از محصولات شرکت مایکروسافت ضمن ارائه سرویس هائی در راستای مدیریت متمرکز سرویس ها و سیستم ها ، با ایجاد توانائی جمع آوری و ثبت دانش در خصوص زیر ساخت ، سیاست ها و تجربه ها ، منافعی مهم برای سازمان ها ، شرکت ها و موسسات ایجاد می نماید که می توان به منافعی همچون ارائه سرویس به موقع و مناسب به مشتریان، رضایت مندی مشتری نهائی، کاهش هزینه های جاری سازمان و اطمینان از بازگشت هزینه های انجام شده را برشمرد.
هدف از طراحی سیستم سنتر ارائه ی سیستمی یکپارچه است تا به مدیران شبکه این امکان را دهد که دیتاسنتر ها، اطلاعات ابری چه به صورت خصوصی و چه عمومی و همچنین تمامی کاربران را مدیریت کنند. بعلاوه اینکه بتواند hypervisor های متفاوت، ابزارهای شبکه شرکت‌های گوناگون مثل cisco، HP،D-Link و حتی نرم افزارهای گوناگون را به شیوه ای یگانه و یکپارچه مدیریت کند و در میان تنها نرم افزار موجود با چنین قابلیتی باشد.
نرم افزار های زیرمجموعه

System Center Virtual Machine Manager

این برنامه راهکاری هوشمندانه به منظور مدیریت مراکز داده مجازی و همچنین زیرساخت های فیزیکی است که جهت پیکربندی و اداره منابع سرور، شبکه و ذخیره‌سازها در جهت بوجود آوردن و مستقر کردن ماشین ‌های مجازی و خدمات به ابرهای خصوصی ارائه شده است. بوسیله ی این محصول میزان بهره وری سرورهای سازمان افزایش داده که این امر موجب بهتر شدن شیوه ی استفاده از سخت افزارها در چارچوب‌های کاری گوناگون می ‌شود.

System Center Configuration Manager

از دیگر قسمت‌های مهم این مجموعه است و مهمترین وظایف آن مدیریت تنظیمات، مدیریت منابع سخت افزاری و نرم افزاری و توزیع بسته‌های امنیتی به روی کلاینت‌ها می‌باشد و به عنوان کارآمدترین سیستم های مدیریتی و همچنین توسعه و بروزرسانی سرورها و کلاینت‌ها در محیط فیزیکی و مجازی می‌باشد. گستره کاربری این قسمت از دسکتاپ گرفته تا مراکز داده ها توسعه می یابد . Configuration Manger همچنین باعث تسریع و بهبود دقت و البته کاهش بار مدیریتی می‌شود.

System Center Operation Manager

در یک سازمان عموماً سخت افزار و نرم افزارهای مختلفی از تولیدکنندگان گوناگون وجود دارد که این امر، کار را برای مانیتورینگ و مدیریت آن ‌ها پیچیده می کندکه این محصول راه حلی برای این موضوع است. این محصول یک زیرساخت مانیتورینگ منعطف و بصرفه را برای کسب اطمینان از کارکرد و دسترسی برنامه های مهم و نظارت کامل بر مراکز داده و ابرهای خصوصی و عمومی را فراهم می‌نماید.

System Center Data Protection Manager

این محصول نمونه ای از یک برنامه در زمینه بک آپ گرفتن از سیستم ها و همچنین بازگردانی اطلاعات در مواقع بروز حادثه (Disaster Recovery) برای محصولات مایکروسافت است. این محصول سطح یکپارچه‌ای از حفاظت داده ای را برای سرورهای ویندوزی مانندSQL Server ،Exchange ،SharePoint، Virtualization، فایل سرورها و غیره فراهم می‌آورد.

System Center Service Manager

این محصول یک رویکرد یکپارچه جهت مدیریت سرویس برای پاسخ گویی به انتظارات کسب و کار و خدمات IT به سازمان فراهم می کند. اساساً این برنامه جهت رفع مشکل، رخداد، کنترل تغییرات و مدیریت چرخه عمر دارایی ‌ها در بستر IT سازمان طراحی شده است. این نرم افزار به کاربران از طریق یک پایگاه دانش کمک می کند که راحت ‌تر بتوانند کارهای خود را به انجام برسانند. پشتیبانی از پروسه ‌های کاری، دنبال کردن وظایف و ارائه Self Service Portal از دیگر توانمندی¬‌های این نرم افزار است.

System Center App Controller

محصول App Controller رابط کاربری واحدی را به منظور مدیریت Virtual Machine Manager در اختیار می‌گذارد. یکی از مزایای استفاده از رابط کاربری واحد این است که در هنگام پیکربندی سرویس¬‌ها و یا Deploy نمودن سرویس‌¬های جدید، همه کارها به سادگی و تنها یک بار انجام می¬‌شود.

System Center Orchestrator

Orchestrator یکی از اجزای جدید ارائه شده در System Center می‌¬باشد. این برنامه یک ابزار بسیار قدرتمند جهت مدیریت روندها و پروسه‌های کاری است که در حقیقت یک راهکار مدیریت گردش کارجهت مراکز داده می¬‌باشد. این محصول امکان ایجاد، نظارت، و به کارگیری از منابع به طور خودکار را فراهم می‌سازد.

System Center Data Protection Manager

این ماژول برای حفاظت، پشتیبان‌گیری و بازیابی یکپارچه از داده‌های ویندوزی مانند SharePoint ،SQL Server Exchange، فایل‌سرورها و نیز ویندوزهای دسک‌تاپ و لپ‌تاپ طراحی شده است.
.
.
.
.
.
فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2
تهران - اقدسیه - نرسیده به مینی سیتی - ضلع شمالی بزرگراه ارتش - پلاک 113 - طبقه 4
سایت :
https://microsoftlicense.com/fa/
https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-سیستم-سنتر-اورجینال-Microsoft-System-Center
ایمیل:
Iran@microsoftlicense.com
تلفن:
021-28422 (خط ویژه)
02128429090
موبایل:
09103016003
فاکس:
02128429386

امکانات

موقعیت

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2

نظرات (0)

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

افزودن نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفاً کمی صبر کنید

اعتبار دارد
  • IT Researches
  • 02128429090
  • 09103016003
  • https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-سیستم-سنتر-اورجینال-Microsoft-System-Center
  • Iran@microsoftlicense.com

ارسال پیام


0 نفر این آگهی را دیده اند

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : کامپیوتر / نرم افزار

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها