شرکت مهندسی کیاکو

torabi@kiaco.org
شرکت مهندسی کیاکو

سفارش ساخت انواع تابلوهای برق و کنترل

شرکت مهندسی کیاکو (KIACO) با تکیه بر تجربیات تیم فنی و متخصص خود از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مهندسی، طراحی و ساخت انواع تابلو های برق و کنترل آغاز نموده و کوشش داشته است تا اتمام کار و راه اندازی تابلوها در کنار کارفرمایان محترم خود حضور داشته و به خدمت رسانی بپردازد.
شرکت مهندسی کیاکو در تمامی مراحل کار اعم از طراحی، ساخت، مونتاژ و نصب و راه اندازی از مهندسین، تکنسین های فنی و مجرب بهره می برد تا ارائه خدمات و ضمانت پس از فروش به نحو احسن انجام پذیرد.
این شرکت ضمن رعایت اصول مهندسی و اجرای دقیق نکات ریز و مهم در طراحی، ساخت تابلوها و همچنین با درنظر گرفتن توصیه ها، دستورالعمل ها و استانداردهای ملی و بین المللی ( IEC , BS , VDE ) تولیدات خود را هم رده و قابل رقابت با شرکت های معتبر داخلی و خارجی ارائه کرده است.
عمده فعالیت این شرکت تولید و ساخت انواع تابلوهای برق صنعتی و قدرت، تابلوهای کنترل PLC ، تابلوهای کنترل پیانویی، تابلوهای فرمان، تابلوهای کنترل محلی، تابلوهای روشنایی و تابلوهای ویژه دستگاه ها و ماشین آلات خاص نظیر سنگ شکن های مخروطی، آسیاب بال میل و خطوط تولید پودر میکرونیزه می باشد.
لطفاً جهت دریافت مشاوره فنی و استعلام قیمت با شماره تلفن ها و یا آدرس ایمیل مندرج در ذیل تماس حاصل فرمائید.
021-66519425
021-66519461
09127767729
torabi@kiaco.org

لطفا نظرات مخاطبان قبلی را در نظر بگیرید .
شما هم میتوانید نظر خود را در این قسمت اعلام فرمائید .

نظراتلطفاً کمی صبر کنید

مطلب ارائه شده توسط کاربر زیر تولید شده است و تمامی مسئولیت صحت مطلب بر عهده این کاربر میباشد

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : صنعت / برق صنعتی