انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر
" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " انواع پچ کورد های مسی: پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP با روکش های PVC و LSOH یا LSZH انواع پچ کوردهای فیبر نوری: پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4 ...
می گل افضلی 88922740 09393262107
این سایت جهت ارائه خدمت به شما عزیزان اطلاعات تماس کاربر را هم در زمان منقضی شدن آگهی برای شما نمایش داده است ، لطفاً هنگام تماس با آگهی دهنده ایشان را از انقضای آگهی مطلع سازید .
این آگهی منقضی شده است

نظرات (0)

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

افزودن نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفاً کمی صبر کنید

VIEW :1407
عضویت ورود
می گل افضلی

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : کامپیوتر / خدمات شبكه

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها