امروز : 1397/12/02

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران "

انواع پچ کورد های مسی:
پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP
با روکش های PVC و LSOH یا LSZH

انواع پچ کوردهای فیبر نوری:
پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC
سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4



کاربر جدید هستین ؟

اگر شما کارآفرین هستید و می خواهید با به روزترین شیوه های تبلیغات آنلاین کسب و کار خود را ارتقا بخشید ( ثبت نام ) کنید

قبلا عضو شده ام

اگر قبلا ثبت نام نموده اید برای ورود به حساب کاربری خود ( اینجا ) را کلیک کنید

نظرات

توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیت



لطفاً کمی صبر کنید


برای نمایش اطلاعات بیشتر بر روی خدمات شبكه کلیک کنید

ثبت شغل
شما به دنبال مطلب انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر وارد این صفحه شده اید .
می گل افضلی با شماره های تماس : 88922740 , 09393262107 و برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
g

پشتیبانی

سایت تبلیغات و آگهی رایگان |  ایستگاها

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید