نکات مهم راجع به نگهداری وبسایت


شبکه های اجتماعی مرتبط با من :
ما این کارها را انجام می دهیم تا مطمئن باشیم تا کارهای ضروری راجع به وبسایت انجام شده است.مواردی را در ادامه خواهیم گفت که شرکت هایی که پشتیبانی سایتی را برعهده می گیرند باید آنها را رعایت کنند.فراموش نکنید که وبسایت شما برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

قبل از شروع کار، کارفرمایان باید به دقت تعهداتی که پشتیبان ها می دهند را بررسی کنند.آنها باید اطمینان حاصل کنند که هنگام پشتیبانی سایت تمام نقل قول های هنگام قرارداد پیاده سازی می شوند.اگر شخصی که از سایت پشتیبانی می کند به طور واضح متوجه چیزی که کارفرما می خواهد نشود، باید حتما به طور دقیق از کارفرما سوال بپرسد.
اطمینان حاصل کنید که در مفاد قرارداد ،پشتیبان گیری یا همان بک آپ وجود داشته باشد و آنرا به طور مرتب انجام دهند.از دست رفتن اطلاعات چه در سایت، چه در کامپیوتر بدترین اتفاقی است که می تواند برای یک نفر بیافتد.
برای هر کار و پروژه شرکت باید مدلسازی داشته باشد.مدلسازی برای شرکت کار نگهداری را روشن تر و آسان تر می کند و مشتری هم براساس مدل متوجه کارهایی که روی سایتش انجام می شود قرار می گیرد.
مشتریان حتما باید اطمینان حاصل کنند که پس از پایان کار چه به صورت دوره ای و چه به صورت مداوم انجام می شود، وبسایت با تمامی مرورگرها سازگار است.
براساس مورد اول که گفتیم، کارفرمایان باید گزارش پایان کار را دریافت کنند.گزارش باید چه از لحاظ هزینه ای و چه تعهدی با مفاد قرارداد یکی باشد.کارفرمایان عزیز باید با دقت گزارشات را وارسی کنند و گزارشات هم باید شامل جزئیات هزینه ها و عملکردها باشد. تماس با ما:تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 9
22372536 - 22362640 - 22352431 http://arvinkaren.com/
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

قیمت
0 ریال

اطلاعات تماس
- - 09373036619

دیگر آدرس های ما
ایران
Web Site: http://arvinkaren.com/

تصاویر
نظر های کاربران سایت
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید

اطلاعات تماس
  • ایران

  • navayi@arvinkaren.com


آگهی های مرتبط
وضعیت آگهی
تاریخ ثبت : 1396/09/23
تاریخ انقضا : 1396/10/23
تعداد بازدید ها : 647 نــفر

آگهی منقضی شده
نوع آگهی : رایـــگان
این صفحه را به اشتراک بگذارید