امروز : 1397/12/29

نکات مهم راجع به نگهداری وبسایت

ما این کارها را انجام می دهیم تا مطمئن باشیم تا کارهای ضروری راجع به وبسایت انجام شده است.مواردی را در ادامه خواهیم گفت که شرکت هایی که پشتیبانی سایتی را برعهده می گیرند باید آنها را رعایت کنند.فراموش نکنید که وبسایت شما برای کسب و کار شما بسیار مهم است.

قبل از شروع کار، کارفرمایان باید به دقت تعهداتی که پشتیبان ها می دهند را بررسی کنند.آنها باید اطمینان حاصل کنند که هنگام پشتیبانی سایت تمام نقل قول های هنگام قرارداد پیاده سازی می شوند.اگر شخصی که از سایت پشتیبانی می کند به طور واضح متوجه چیزی که کارفرما می خواهد نشود، باید حتما به طور دقیق از کارفرما سوال بپرسد.
اطمینان حاصل کنید که در مفاد قرارداد ،پشتیبان گیری یا همان بک آپ وجود داشته باشد و آنرا به طور مرتب انجام دهند.از دست رفتن اطلاعات چه در سایت، چه در کامپیوتر بدترین اتفاقی است که می تواند برای یک نفر بیافتد.
برای هر کار و پروژه شرکت باید مدلسازی داشته باشد.مدلسازی برای شرکت کار نگهداری را روشن تر و آسان تر می کند و مشتری هم براساس مدل متوجه کارهایی که روی سایتش انجام می شود قرار می گیرد.
مشتریان حتما باید اطمینان حاصل کنند که پس از پایان کار چه به صورت دوره ای و چه به صورت مداوم انجام می شود، وبسایت با تمامی مرورگرها سازگار است.
براساس مورد اول که گفتیم، کارفرمایان باید گزارش پایان کار را دریافت کنند.گزارش باید چه از لحاظ هزینه ای و چه تعهدی با مفاد قرارداد یکی باشد.کارفرمایان عزیز باید با دقت گزارشات را وارسی کنند و گزارشات هم باید شامل جزئیات هزینه ها و عملکردها باشد. تماس با ما:تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 9
22372536 - 22362640 - 22352431 http://arvinkaren.com/

کاربر جدید هستین ؟

اگر شما کارآفرین هستید و می خواهید با به روزترین شیوه های تبلیغات آنلاین کسب و کار خود را ارتقا بخشید ( ثبت نام ) کنید

قبلا عضو شده ام

اگر قبلا ثبت نام نموده اید برای ورود به حساب کاربری خود ( اینجا ) را کلیک کنید

نظرات

توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید


برای نمایش اطلاعات بیشتر بر روی طراحي WEB کلیک کنید

ثبت شغل
شما به دنبال مطلب نکات مهم راجع به نگهداری وبسایت وارد این صفحه شده اید .
طراحی سایت کارن با شماره های تماس : , و برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید
g

پشتیبانی

سایت تبلیغات و آگهی رایگان |  ایستگاها

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید