فروش ویژه یخساز_حبه_ای


شبکه های اجتماعی مرتبط با من :
ستگاه یخ ساز حبه ای
با توجه به اهمیت «نحوه» و «کیفیت» پذیرایی از مشتری و مراجع در مجتمع های پذیرایی ، اقامتی و خدماتی که بویژه به وسیله سرو فوری نوشیدنی خنک در طول جریان پذیرایی و یا الساعه هنگام ورود مراجع صورت می پذیرد، امروزه بکارگیری سیستمی که ضمن سهولت در کاربری از استانداردهای لازم بهداشتی برخوردار بوده و توانایی تولید محصول«یخ تازه کاملاً حبه ای» را نیز داشته باشد ضرورت یافته است.
شرکت پتروافق فناوران با برند انحصاری«دراک آیس ماشین» با سوابق درخشان طولانی در تولید انواع سیستمهای تبرید صنعتی با توجه به انتظارات مشتریان دائمی خود و در پاسخ به نیاز اماکن رفاهی و پذیرایی به سیستم های یخ سازی فوری، کم هزینه، بهداشتی و کاربردی نسبت به طراحی و ساخت دستگاه یخ ساز حبه ای با یخ حبه تولیدی به ابعاد cm2.5*cm2.5 اقدام نموده است که مزایای اختصاصی آن بشرح ذیل است.
مزیت بهداشتی: بدلیل استفاده از استیل انتخاب شده از بهترین متریال موجود، در مقابل خوردگی و زنگ زدگی و ... تا سالیان دراز مقاوم است و به همین دلیل کیفیت بهداشتی مناسب محصول یخ تضمین می گردد.
مزیت اقتصادی: با توجه به تکنولوژی بکار رفته و هزینه پرداختی بابت خرید دستگاه و از طرفی دائمی بودن جریان تولید یخ و عدم نیاز به اپراتور ، مزیت اقتصادی صد در صدی نسبت به ساید روش های تولید و بهره برداری از محصول یخ دارد.
مزیت نصب و کاربری: مزیت نصب و کاربری این دستگاه به سهولت نگارش مراحل آن میباشد؛ وصل نمودن آب و برق مصرفی به دستگاه و برداشت فوری یخ حبه ای فقط پس از 20دقیقه از راه اندازی اولیه و برخورداری 24 ساعته از یخ، به همین سادگی ! بدون نیاز به آموزش کاربری یا نصاب و اپراتور کاربر!

به راحتی بازکردن درب یک کمد و برداشت مایحتاج...!


مزیت تعمیر و نگهداری: تکنولوژی و روش ساده تولید این دستگاه با توجه به تجارب طولانی شرکت پترو افق در تولید انواع تبریدهای صنعتی منجر به آن شده است که تعمیرات اندک و احتمالی دستگاه از عهده تعمیر کاران مبتدی آشنا به صنعت تبرید نیز برآید به نحوی که عموماً نیازی به حمل دستگاه به محل تعمیرگاه نباشد و تعمیر فوری محصول به سرعت و در محل اولیه انجام شود.
مزیت ضمانت محصول: ضماتنامه دستگاه یخ ساز تولیدی این شرکت به مدت 12 ماه از تاریخ فروش است که در این صورت از خدمات گارانتی با توجه به شرایط ضماتنامه برخوردار می باشد که این مدت در رابطه به ارائه خدمات پشتیبانی 5 سال است.
مزیت ظرفیت مختلف: این شرکت در طیف ظرفیتی 50 کیلوگرم تا 500 کیلوگرم نسبت به ساخت و عرضه دستگاه یخساز_حبه_ای اقدام می نماید و توانایی آن را دارد که دستگاه مذکور را با ملاحظات مشتری بصورت سفارشی تولید و تحویل نماید.
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

قیمت
0 ریال

اطلاعات تماس
02166581169-02166581168 - - 09101924876

دیگر آدرس های ما
ایران ایران ایران ایران ایران ایران
Web Site: http://pofiran.com/ProductDetail.aspx?PID=18

تصاویر
نظر های کاربران سایت
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید

اطلاعات تماس
  • ایران ایران ایران ایران ایران ایران

  • 02166581169-02166581168

  • pof_co@yahoo.com


آگهی های مرتبط
وضعیت آگهی
تاریخ ثبت : 1396/11/29
تاریخ انقضا : 1396/12/29
تعداد بازدید ها : 1534 نــفر

آگهی منقضی شده
نوع آگهی : رایـــگان
این صفحه را به اشتراک بگذارید


پشتیبانی

سایت تبلیغات ، آگهی و نیازمندی ایستگاها

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید