جک سقفی و فروش انواع جک سقفی دست دوم

افراد زیادی مشغول ساخت و ساز می باشند و این افراد از وسایلی استفاده می کنند که کیفیت بالایی دارند جک های سقفی یک وسیله مصرفی می باشند هنگامی که سقف ها تازه زده می شوند جک های فلزی را زیر قالب ها قرار میدهند و تا زمانی که سقف محکم شد زیر سقف می مانند استفاده ازهر نوع جک به نوع سقف بستگی دارد جک سقفی کارایی مناسبی دارد جک های ساده برای سقف های سبک مورد استفاده قرار میگیرد استاده از جک ها به صرفه تر از داربست ها می باشد و می توان از جک سقفی برای هر سقفی استفاده کرد جک سقفی ممکن است ضخامت های مختلفی داشته باشد که برای تحمل فشارهای مختلفی بکار می رود جک ها دارای کیفیت و استاندارهای مطلوبی می باشند جک های سقفی خم نمی شوند در هنگام اجرای سقف از جک سقفی استفاده می شود جک ها میتوانند 5/1 تن بار را تحمل کنند جک ها بین سقف و زمین قرار میگیرند و برای حفظ مقاومت از فشار بتن داخل قالب بکار می روند ارتفاع جک ها متفاوت می باشد علاوه بر جک نو از جک دست دوم هم استفاده میکنند چون ساخت و ساز زیاد است و افراد بخاطر اینکه هزینه کمتری مصرف کنند از جک دست دوم بیشتر استفاده میکنند . جک سقفی یکی از اجزایی است که در صنعت ساختمان از آن استفاده شده و کاربرد فراوانی در این صنعت دارد . بسیاری از ابزار هایی که در قدیم از نوع چوبی آن استفاده می شد و امنیت و اطمینان کمتری داشت امروزه می بینیم نه تنها به صورت فلزی تبدیل شده است بلکه دارای امکانات و قسمت های جدیدی نیز شده اند که برای مصارف مختلف استفاده می شود .جک ها نیز مانند تیرها ،ستون ها و ... دستخوش این تحول شده اند . ما در متن زیر به تفصیل جک های سقفی را به شما معرفی می کنیم.
در یک تعریف کلی جک سقفی همانطور که از نامش پیداست به جک هایی گفته می شود که برای سقف های تازه ایجاد شده استفاده می شود و کار این دستگاه ، تحمل باری است که سقف ایجاد کرده و نیز ثابت نگاه داشتن جای آن است .
دلیل استفاده از جک های سقفی این است که جک ها دارای هزینه کمتری نسبت به داربست هستند و به همین دلیل به صرفه تر تمام می شود. . این سقف ها تحمل بار چند صد کیلو و شاید چند تن را نیز داشته باشد و قدرت توان هر جک نسبت دقیقی با سبک بودن و یا سنگین بودن جک دارد به عبارت دیگر هر چه جک سبک تر باشد قدرت تحمل وزن بار کمتری را داراست . برخی از جک ها دارای قطر های متفاوت به همراه ضخامت های مختلفی هستند که شدت تحمل قدرت بالایی را دارا هستند. و این در صورتی است که وزن خود این جک ها از 6 کیلو گرم تا 25 کیلو گرم متغیر است .


اطلاعات تماس

,
ایران

http://www.niazmandiha.net/list/prop-jack

نوع : رایــگان

ثبت : 1395/09/16

انقضا : 1395/10/16
منقضی
اعتبار این آگهی تمام شده است

صفحه مشخصات

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : صنعت / آهن آلات

نظرات


توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید