اجراکننده انواع مدل سایه_بان های مدرن و پیش ساخته برای پارکینگ خودرو در مشهد با پوشش uPVC و پلی یوپان ، اجرای طرح های سایبان برای پشت بام ، الاچیق پشت بوم سایبون های ماشین سازه های سبک و سقف های تراس و راه پله و سردرب و خاصترین خاص شیکترین شیک معلق


شبکه های اجتماعی مرتبط با من :
سايه سازان مدرن طراح و مجري سازه هاي سبک با پوشش U.PVC مي باشد .
اين شرکت در زمينه ي ساخت پارکينگ ، سايبان ، آلاچيق ، اتاقک و ديواره کرکره اي جهت انسداد ديد ، با پوشش U.PVC فعاليت دارد .
ورق هاي U-PVC با استابليزر آلمان داراي آنتي UV است که باعث افزايش مقاومت در برابر اشعه آفتاب مي شود و اينکه UV موجود در ورق و همچنين براق بودن اين نوع پوشش موجب انعکاس کامل گرما خورشيد مي شود که پس از نصب بر روي سازه ، بالاي سطح پوشش بسيار گرم و اين در حاليست که زير سطح پوشش سايه کاملا خنکي دارد .
از ديگر خواص اين نوع پوشش مي توان به سايه روشن و خنک آن ، بيصدا بودن در مواقع بارندگي ، عدم نياز به آب بند ، عايق آن در برابر صوت و دما ، نصب سريع ، قوس پذيري ، وزن سبک و طراحي بسيار زيباي آن اشاره نمود .
شايان ذکر است سايه سازان مدرن اولين اجرا کننده پارکينگ با برش CNC و نورد سرد در ايران مي باشد که موفق به دريافت ISO 9000 استاندارد مديريت کيفيت جامع شده است . سايه سازان مدرن با بيش از 12 سال سابقه درخشان ، آمادگي خود را جهت همکاري با ارگان هاي دولتي و خصوصي در سرتاسر کشور اعلام مي دارد .
تلفن : 38844761-051 38838123-051 همراه : 09151566037 موسوی
براي اطلاعات بيشتر و مشاهده طرح ها لطفا به وبسايت ما مراجعه فرماييد : WWW.SAYESAZANCO.COM
هشدار پلیس: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

قیمت
10,000 ریال

اطلاعات تماس
05138844761 - - 09151566037

دیگر آدرس های ما
ایران
Web Site: http://WWW.SAYESAZANCO.COM

تصاویر
نظر های کاربران سایت
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید

اطلاعات تماس
  • ایران

  • 05138844761

  • DESIGNSPARTA@YAHOO.COM


کلمات کلیدی
سایبان مشهدمشهد سایبانسایه بانمشهد سایه بانسایه بان مشهدسایبون مشهدسقف برای پشت بومسقف برای پشت بامسقف های شیبدارانواع طرح سایبون برای پشت بومسایبون برای پشتبومسایبون های مدرنسایبون های مدرن در مشهدسقف های شیبدارمدل سایبون برای پشت بوممدل سایه بان برای پشت بامسقف های سبکاجراکننده سایبون های مدرن در مشهداجراکننده سایبان های پیش ساخته در مشهدسایبون پارکینگ در مشهدسایبون های مدرن در مشهداسکلت پارکینگسایبان برای اپارتمانسایبون برای آپارتمان سایبون برای پشت بامسایه بام برای پشت باممدل سایه بان برای پارکینمدل سایبان برای پارکینگ ماشینسایبون UPVC در مشهدسایه بان uPVC در مشهدسایبون متحرکسایه بان متحرکسازنده سایبان در مشهدسازنده خاصترین سایبان های در مشهدپوشش uPVCخرید uPVC در مشهدخرید ورق پلی یوپانخرید ورق پلی یوپان در مشهداجراکنندهانواعمدلسایهبانهایمدرنپیشساختهبرایپارکینگخودرومشهدپوششuPVCپلییوپاناجرایطرحهایسایبانبرایپشتبامالاچیقپشتبومسایبونهایماشینسازههایسبکسقفهایتراسراهپلهسردربخاصترینخاصشیکترینشیکمعلق
آگهی های مرتبط
وضعیت آگهی
تاریخ ثبت : 1396/09/10
تاریخ انقضا : 1396/10/10
تعداد بازدید ها : 5040 نــفر

آگهی منقضی شده
نوع آگهی : رایـــگان
این صفحه را به اشتراک بگذارید


پشتیبانی

سایت تبلیغات ، آگهی و نیازمندی ایستگاها

خدمات این وبسایت کاملا رایگان بوده
نیاز به راهنما دارید ؟ پشتیبانی

شما کاربر مهمان هستید ، چنانچه اعضای این سایت بپیوندید میتوانید از امکانات این سایت استفاده کنید