دمنوش درمانی فشار خون اورگانیک افسا

دمنوش درمانی فشار خون اورگانیک افسا

مطلب ارائه شده توسط کاربر زیر تولید شده است و تمامی مسئولیت صحت مطلب بر عهده این کاربر میباشد

بر اساس مطالعات گیاه‌شناسی که در سراسر جهان صورت گرفته است نشان می‌دهد صدها گیاه درفشارخون عبارت است از نیرویی که به جدار رگ‌ها وارد می‌شود و در تمام افراد وجود دارد اما اگر فشارخون در شریان‌ها بالا رود، اصطلاحاً فشارخون بالا یا پرفشاری خون گفته می‌شود. فشارخون بالا یک بیماری مزمن و اپیدمیک در سطح جهانی می‌باشد.

برخی فاکتورهای مؤثر در بروز این بیماری شامل: ژنتیک، استرس، رژیم غذایی، سیگار کشیدن و عدم فعالیت بدنی می‌باشند. این بیماری به علت بی‌نشانه بودن آن به عنوان «قاتل خاموش» شناخته می‌شود. به همین علت، کنترل فشارخون بسیار مهم است. داشتن فشارخون بالا، خطر ابتلا به برخی از مشکلات مانند حملات قلب، دیابت، مشکلات کلیه و کاهش بینایی افزایش می‌دهد.

روش‌های درمانی گیاهی

درصد بالایی از افرادی که به فشارخون بالا دچار می‌باشند به عنوان درمان اولیه از روش‌های درمانی گیاهی به علت هزینه پایین، پذیرش بهتر و عوارض جانبی کمتر استفاده می‌کنند.

بر اساس مطالعات گیاه‌شناسی که در سراسر جهان صورت گرفته است نشان می‌دهد صدها گیاه در نقاط مختلف جهان برای درمان فشارخون بالا به صورت تجربی استفاده می‌شوند.

عوارض جانبی داروهای فشارخون شیمیایی باعث گرایش محققان برای پیدا کردن گیاهان جدید به منظور بهره‌برداری از عصاره‌های گیاهی و متابولیت‌های مختلف برای کنترل فشارخون با عوارض جانبی کمتر شد.

همچنین تعداد زیادی از گیاهان دارویی توسط جوامع بومی برای درمان فشارخون پیشنهاد شده است که این مسئله زمینه‌های جدیدی از تحقیق برای بررسی گسترده‌تر اثرات ضد فشارخونی گیاهان دارویی را فراهم می‌کند.

امروزه گیاهان دارویی یه تنهایی یا در کنار داروهای شیمیایی برای درمان بیماری‌های مختلف از جمله فشارخون استفاده می‌شوند.

باید توجه شود که برای استفاده از گیاهان دارویی برای درمان فشارخون بالا حتماً باید با پزشک خود مشورت کنید، چرا که بعضی از گیاهان مخصوصاً در مقادیر بالا ممکن است اثرات جانبی جبران ناپذیری داشته باشند و یا با دیگر روش‌های درمانی تداخل داشته باشند.

توجه :
هر بسته شامل 20 عدد تی بگ می باشد

طریقه استفاده :
هر روز و هر شب یک عدد تی بگ را داخل یک فنجان آبجوش گذاشته و بعداز چند دقیقه میل نمایید


100sabad.ir

کلید واژه ها

موقعیت

www.100sabad.ir 100sabad.com

نظرات (0)

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

افزودن نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفاً کمی صبر کنید

اعتبار دارد
  • فروشگاه آنلاین 100sabad.ir
  • 021-66896972
  • 09101008810
  • http://www.100sabad.ir
  • Bazarparsi.ir@gmail.com

ارسال پیام


5330 نفر این آگهی را دیده اند

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : خدمات / مشاوره

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها