مطالعات امکان سنجی(طرح توجیهی)

سرمایه گذاران و مدیران محترم

ایده های سرمایه گذاری صنعتی شما را بررسی و به واقعیت تبدیل می کنیم.شرکت حامیان صنعت کیمیا با بهرهگیری از نیروهای مجرب،کارشناسان و متخصصین آموزش دیده فعالیت اصلی خود را در زمینه های متعددی قرار داده است که از آن جمله می توان به مطالعه امکان سنجی، طراحی، مشاوره تامین مالی ، تامین تجهیزات، احداث و راه اندازی ، مدیرت پروژه و بهینه سازی خط تولید کارخانجات شیمیایی و پتروشیمی ، صنایع مرتبط با انرژی اعم از پالایشگاههای نفت ، میعانات گازی و گاز، نیروگاه های تولید همزمان کوچک (CHP)و پراکنده برق (DG) و... اشاره کرد.ما شما را در طراحی، ساخت و بهره برداری بهینه طرحها و کارخانجات صنعتی یاری می کنیم.

فهرست و جداول خلاصه مطالعات امکان سنجی(طرح توجیهی) بیش از 250 طرح انجام شده نفت و گاز و پتروشیمی ، انرژی ، معدنی و... را می توانید در بانک اطلاعات طرح توجیهی در سایت شرکت مشاهده فرمایید: http://www.iranhsk-co.com/forums/forumdisplay.php?fid=12

توضیح:

1- اطلاعات بازار از منابع معتبر شامل آمار وزارت صنعت، معدن تجارت، اداره گمرک، مراجع بین المللی،دانشگاهی و تولیدکنندگان صنایع مشابه و استاندارد های موجود در این زمینه تهیه می شود.

2- اطلاعات فنی از مراجع معتبر مانند دائره المعارف های مهندسی، استعلامات اخذ شده از سازنده ها، شرکت های داخلی و خارجی مستندات ها و پیشنهادات رسمی تهیه می شود.

3- محاسبات و تحلیل های اقتصادی بر اساس فرمت بانک صنعت و معدن و با استفاده از نرم افزار کامفار ( مرجع معتبر UNIDO ) تهیه می شود.شرکت حامیان صنعت کیمیا

تلفن و سامانه پیامکی: 44277189-021 فکس: 44277147-021

تلفن همراه:09126809553

وب سایت: http://www.iranhsk-co.com

ایمیل شرکت: info@iranhsk-co.com

بانک اطلاعات طرحهای توجیهی: http://www.iranhsk-co.com/forums/forumdisplay.php?fid=12


اطلاعات تماس

02144277189 , mehdi.azarmi@gmail.com
تهران-ستارخان

http://www.iranhsk-co.com

نوع : رایــگان

ثبت : 1395/04/27

انقضا : 1395/05/27
منقضی
اعتبار این آگهی تمام شده است

صفحه مشخصات

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : صنعت / کارخانه

نظرات


توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید