ضد یخ نانو ( آسفالت، جداره هواپیما، شیشه، معابر، سطوح و....)

ضد يخ آسفالت Asphalt Anti ICe:

با روش متداول شهرداري ها جهت زدودن يخ در سطوح معابر، روشي بسيار قديمي و هزينه هاي بسيار بالايي دارد. هرچند به نظر ميرسد قيمت نمک و ماسه آنقدر بالا نيست ولي ابعاد ديگر قضيه خسارت وحشتناکي است که شهرداران پس از استفاده از نمک به محيط زيست وارد مي نمايند.

استفاده از نمک صرف نظر از خسارت فقط تا منفي 8 درجه قابليت استفاده دارد و بعد از آن هيچ گونه کارايي ندارد.مايع پيشگيري از برف و يخبندان:

اين مايع اثر خوردگي بر روي آسفالت و جداول کار شده نداشته هيچ گونه عوارض سمي بر روي محيط زيست و گل کاري و فضاي سبز گران قيمت کار شده در اطراف جاده و معابر را ندارد.با غلظت يوني بالايي که در محصول به کار رفته تا دماي منفی 45 درجه سانتيگراد موثر است.

تفاوت اين محصول با روش هاي سنتي بدين طريق است :

1) مايع Asphalt Anti ICe را قبل از برف و يخ زدگي مي توان بر روي جاده و معابر ريخت، در صورتي که از نمک فقط پس ازيخ زدگي مي توان استفاده نمود.

2) تمامي فضاي سبز حاشيه معابر پس از استفاده از نمک به کل از بين رفته و پس از فصل يخبندان مي بايستي خاک و گياهان کشت شده را تعويض شوند. در صورتي که Asphalt Anti ICe هيچ گونه عوارضي بر روي خاک ندارد.3) استفاده از نمک ها مي تواند جداول و آسفالت را در مدت بسيار کوتاهي از بين برده که پس از فصل يخبندان هزينه بسيار بالايي بر شهرداري ها تحميل مي نمايد در صورتي که Asphalt Anti ICe هيچ گونه عوارضي سو بر روي بتن و آسفالت ندارد.

4) معمولا نمک پاشي در شهر هاي کوچک توسط کارگر و بعضا توسط ماشين هاي نمک پاش در جاده ها استفاده مي گردد. در صورتي که مي توان از Asphalt Anti ICe از وانت بارهاي معمولي بدون کارگر نيز استفاده نمود.

5) تفاوت عمده اين محصول با نمک اين است که همانگونه که اشاره گرديد پس از يخ زدگي ، نمک را استفاده مي نمايند و چنانچه دماي هوا بيش از 8 درجه باشد ابدا کاربرد نداشته و مرتبا بايد ادامه يابد ولي محصول Asphalt Anti ICe حتي چند روز بر روي معابر باقي خواهد ماند، زيرا نقطه انجماد آن بين 30- تا 70- درجه سانتي گراد است.

6) از اين محصول مي توان جهت جلوگيري از يخ زدگي ، هواپيما ، شيشه هاي اتومبيل ، پل هاي عابر پياده ، رمپ عبور و مرور عابر هاي پياده ، ورودي فروشگاه ها و ساختمان ها و حتي پشت بام ها جهت جلوگيري از يخ زدگي و تجمع برف سنگين مي توان استفاده نمود .نوع بسته بندي در گالن هاي 20 ليتري و 200 ليتري مي باشد.

Www.NanoSpadan.ir

09131175828


اطلاعات تماس

09131175828 ,
اصفهان - ایران

https://www.istgaha.com/pro/nanospadan | منقضی

نوع : توربــو

ثبت : 1394/10/19

انقضا : 1395/02/02
منقضی
اعتبار این آگهی تمام شده است

صفحه مشخصات

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : صنعت / خدمات صنعتي

نظرات


توجه : نظرها و نکات مطرح شده در زیر آگهی های مربوط به بازدید کننده ها و مهمانان عزیز سایت میباشد
جنسیتلطفاً کمی صبر کنید