انجام پروژه درس روش تحقیق(تمامی رشته ها)

انجام پروژه درس روش تحقیق(تمامی رشته ها)

مطلب ارائه شده توسط کاربر زیر تولید شده است و تمامی مسئولیت صحت مطلب بر عهده این کاربر میباشد

توجه :: دانشجویان و اساتید ارجمند قبل از مطالعه مطالب این اگهی توجه داشته باشند که هدف این آگهی به هیچ عنوان فروش پایان نامه یا اثار ادبی دیگران نمی باشد و به هدف مشاوره و اطلاع رسانی برای کمک به دانشجویان جهت تدوین و انجام پایان نامه یا مقاله ، مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

๑۩۞۩๑-----------شرح انجام کار----------๑۩۞۩๑

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

تحقیق بدون آشنایی با روشهای آن کاری دشوار است. تحقیق خمیرمایه اصلی علم است. پیشرفت و توسعه تنها در سایه تحقیق میسر است. در لغت تحقیق را به معنای پيدا کردن، يافتن ياجستجوی حقيقت، حقیقتپژوهی و صحت بخشیدن به ادعا میدانند و در تعریف آن نیز گفته شدهاست: تحقيق (به روش علمی) مجموعه مقررات و قواعدی است که چگونگی جستجو برای يافتن حقايق مربوط به يک موضوع را نشان ميدهد. به عبارت دیگر تحقيق عملی منظم است که در نتيجه آن پاسخهائی برای سوالات مندرج در موضوع تحقيق بدست خواهدآمد.

تحقیق در همه علوم از جایگاه ویژهای برخوردار است ولی در مدیریت و بطورکلی علوم انسانی و موضوعات و مسائلی که با انسان سروکار دارد به دلیل انتزاعی بودن آن از حساسیت بیشتری برخوردار است.

تحقیق و مشکل همیشه با یکدیگر رابطهای دوسویه دارند. وجود مشکل منجر به تحقیق برای رفع آن می شود و از سوی دیگر تحقیق صورت میگیرد تا مشکل بطور مشخص شناسایی و حل گردد. جانديوئی میگوید:" اولين مرحله تحقيق احساس وجود يک مشکل است؛ به اين معنی که پژوهشگر در کار خويش با مانع يا مشکلی روبرو گرديدهاست که در حل آن ابهام يا ترديد دارد و نمیتواند در مقابل آن ساکت بماند."

مسأله يا مشكل پديدهاي است غيرعادي ، كه در روند كار سيستم وجود دارد و چون اخلال و بينظمي ايجاد ميكند سبب افت يا كاهش كمي و كيفي جريان كارها و بازده سيستم ميگردد بعبارت دیگر شكاف بين وضعيت موجود و آنچه بايد باشد مشکل نام دارد.

پس تحقيق و مشکل همزاد و همراه یکدیگرند. برای شروع کار، مشکل باید بصورت یک پرسش علمی و صحیح مطرح شود و تحقيق میتواند بسته به موضوع بنيادی يا کاربردی باشد.

در تحقیق معمولا یک یا چند فرضیه مطرح میشود. فرضیه حدسي است علمي كه محقق براي نتيجه تحقيق خود ميزند. فرضيه نشان ميدهد كه چرا يك يا چند عامل، عوامل ديگر را تحت تأثير قرار ميدهند. به عبارت ديگر فرضيه را راه حل پيشنهادی محقق برای مسئله تحقيق و يا نتيجه تحقيق دانستهاند.

توجه شود که محقق صرفا" قصد آزمايش فرضيه را دارد نه اثبات آن. در هنگام بيان فرضيه محقق به بررسی روابط بين متغيرها میپردازد. به طور متداول اين بيان به سه شکل صورت خواهد گرفت:* بررسی رابطه علت و معلولی بين دو يا چند متغير

* بررسی همبستگی و شدت آن بين دو يا چند متغير

* بررسی و مقايسه ميزان تفاوت تاثير دو يا چند متغير بر يک يا چند متغير دیگر.متغيرها ، عامل يا عواملي هستند كه مورد اندازهگيري يا سنجش قرار ميگيرند، متغیر قابل اندازهگيري بوده و مي تواند مقادير مختلفي بپذيرد.متغیرها به دو نوع وابسته و مستقل تعریف میشوند ضمن اینکه میتوانند کمی یا کیفی باشند.

بطور کلی هر تحقیق ، بایستی دارای چهار خصوصیت عمده باشد: الف- اعتبار یا پایایی Reliability ب- روایی یا صحت Validity ج- سودمندی و کاربرد داشتن Utilityبطوری که یافتههای تحقیق موجب ارزش افزوده گردد. د- رعایت انصاف و بیطرفی Fairness.

پایایی: مقیاسی است برای اندازهگیری درجه اعتماد و ثبات در سنجش موضوع مورد بحث. بهعنوان مثال برای اندازهگیری قد یک انسان بالغ (بافرض ثابت بودن قد)، استفاده از خطکش یا مترآهنی، نسبت به اندازهگیری توسط کش، بسیار قابل اطمینانتر است. لذا آزمونهایی که از آنها برای انجام تحقیق استفاده میشود، باید در هر بار استفاده نتایج یکسان و قابل اعتمادی داشتهباشد.

روایی: به صرف اینکه تحقیق، پایایی وجود دارد، نمیتوان مطمئنبود که دارای روایی نیز هست. یک آزمون در تحقیق هنگامی دارای روایی است که بتواند چیزی که قصد سنجیدنش را دارد، بهدرستی بسنجد. بنابراین روایی عبارت است از توانایی در سنجشِ درستِ چیزی که باید سنجیدهشود."""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

๑۩۞۩๑-----------هزينه انجام کار ----------๑۩۞۩๑

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

كليه هزينه هاي مربوط به مشاوره در مراحل تحقيق رايگان مي باشد. اين مشاوره ها شامل مشاوره پروپوزال، مشاوره روش تحقيق و مشاوره تحليل فرضيات مي باشد.تماس بگيريد و از مشاوره رايگان بهره مند گرديد. تنها هزينه پرداختي شما مربوط به تدوين و انجام پايان نامه است كه آن هم بصورت فصل به فصل و ماهيانه و بصورت قسطي پرداخت خواهيد كرد و هزینه بابت ارائه موضوعات جدید دریافت نخواهد شد

قیمت توافقی (دانشجویی)

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

๑۩۞۩๑-----------تعهد اخلاقی ----------๑۩۞۩๑

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

تعهد اخلاقی گروه پژوهشی دانشجو

گروه حاضر دارای تعهد و پایبندی خاصی نسبت به حقوق مولفین و مصنفین است؛ هر پروپوزال و پایان نامه ای که نوشته می شود متعلق به فرد صاحب اثر است و هرگونه اقتباسی می بایستی با مجوز وی صورت گیرد؛ لذا پایان نامه تهیه شده مختص یکنفر خواهد بود و استفاده دیگری بعمل نخواهد آمد مگر با اجازه فرد.

آیا می دانید اکثر تبلیغاتی که برای انجام پایان نامه وجود دارد جنبه تجاری داشته و توسط دانشجویانی با رشته های غیر مرتبط (روانشناسی، مهندسی ، علوم اجتماعی و...)انجام می شود. لذا قبل از هر سوالی در مورد آگهی و معرفی خود و در خواست خود از رشته و تخصص آگهی دهنده اطمینان حاصل فرمایید که مرتبط بوده و در ک زمینه مشخص فعالیت نماید، نه در همه رشته ها که این امر می تواند احتمال تجاری بودن انجام پایان نامه را افزایش دهد."""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

๑۩۞۩๑-----------اطلاعیه----------๑۩۞۩๑

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""بموجب قوانین و مقررات حقوق مولفین و منصفین مصوب سال 1348 و الحاقات بعد از آن ، افراد و موسساتی که اقدام به فروش آثار دیگران می نمایند ، مجرم شناخته شده و به مجازات قانونی خواهند رسید . متاسفانه امروزه سوداگران و فریبکاران و دغلکاران پا به عرصه علم نیز گذاشته و با فروش پایان نامه ها ، مقالات و به طور کلی آثار علمی دیگران از سود هنگفتی بر خوردار می شوند.

گروه پژوهشی دانشجو با بهره گیری از اساتید مجرب ،

معتبر ترین مرکز ارائه کننده خدمات علمی جهت تنویر ذهن شما مخاطب عزیز است - ضمن احترام به حق انتخاب شما مواردی را متذکر می گردد:

1- به کسانی که صرفا شخصیت حقیقی(غیر ثبت شده) دارند و با شماره های متغییر فعالیت می کنند اعتماد نکنید.

2- سعی کنید به صورت حضوری در موسسه مورد نظر و در ساعات اداری مراجعه نموده و از کم و کیف کار آگاه شوید.

3- حتما با مدیر موسسه و مجری کار خود ارتباط برقرار نموده و شخصیت علمی و اخلاقی آنان را بسنجید.

4-موسساتی که در ابتدا و بدون هیچ گونه قرار دادی از شما پول پیش و هزینه پیگیری و امثال آن مطالبه می کنند هرگز اعتماد نکنید.**با آرزوی موفقیت شما همه دانشجویان عزیز**"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

๑۩۞۩๑-----------پایان نامه رایگان----------๑۩۞۩๑

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

گروه تحقیقاتی دانشجو به اطلاع دانشجویان

(تمام رشته ها) میرساند با خرید

2 پایان نامه به انتخاب خودتان یک عدد

پایان نامه رایگان دریافت می کنید و همچنین

با معرفی هر شخص برای خرید پایان نامه

%15.5 تخفیف می گیرید.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""با قیمت توافقی (دانشجویی) و پشتیبانی تا زمان دفاعیه"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

๑۩۞۩๑-----------تماس با ما----------๑۩۞۩๑

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

تماس با ماشماره همراه:

09190927300

09117184336

09354208922

به ایمیلهای بدون نام و شماره ی تماس پاسخ داده نمیشود.Email:

payanname4u@Yahoo.com

payanname4u@Gmail.comwww.Resaleh.tk

www.payanname4u.com

www.payanname4u.blogfa.comبرای اطلاعات بیشتر به سایت www.payanname4u.com مراجعه کنید.

امکانات

موقعیت

تهران

نظرات (0)

    هنوز برای این مطلب نظری داده نشده است

افزودن نظر

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفاً کمی صبر کنید

اتمام اعتبار
  • #
  • 09190927300
  • @
  • https://www.istgahA.com/pro/payanname4u
  • payanname4u@yahoo.com

ارسال پیام


6439 نفر این آگهی را دیده اند

شما هم میخواید همین حالا شغلتون رو در گوگل ثبت کنید ؟

عضویت رایگان
لیست کامل مربوط به : آموزش / پروژه های دانشگاهی

تولید محتوای دیجیتالی ایستگاها

ایــستگاها