ایــستگاها

معرفی نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش


88300615 , 09127654321

معرفی نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش
شماره تماس : 88300615 / 09127654321
نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه به گونه ای طراحی شده است که در دو نسخه قابل نصب همزمان بر روی کامپیوتر (سیستم عامل ویندوز) و تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) قابل دسترس کاربران است. نسخه‌ی تلفن همراه قابل حمل بوده و بنابراین همه جا قابل استفاده می باشد شما می توانید با استفاده از اوقات مرده انبوهی از مطالب را به خاطر بسپارید.
نرم‌افزار اندیشه برای تمامی افراد در تمامی سنین شامل کودکان، دانش آموزان، کنکوری ها، دانشجویان، معلمین، اساتید، کارمندان وتمامی کسانی که به یادگیری علاقه مند هستند مناسب می‌باشد.

نرم افزار جعبه لایتنر جهت یادگیری تمامی موضوعات شامل زبانهای خارجی، پزشکی، حقوق، تاریخ، ادبیات، رشته های مهندسی و تمامی مطالبی که نیاز به آموختن آن دارید طراحی گردیده است.

در نرم افزار جعبه لایتنر معرفی شده توسط گروه آموزشی اندیشه کار بسیار ساده شده است. در این نرم افزار تمامی مراحل اعم از ساخت فلش‌کارت‌ها، برنامه‌ی زمانبندی مرور آنها و بسیاری امکانات دیگر بصورت نرم‌افزاری، بر روی کامپیوتر و موبایل طراحی شده است. شما حتی می‌توانید عکس، صدا ، فیلم و حتی فرمولهای ریاضی و یا شیمی را به فلش کارتها اضافه کنید.

نرم افزار نسخه‌ی موبایل، مهمترین مشکل جعبه لایتنر مقوایی، که حمل و نقل آن می باشد را برطرف کرده است. موبایل شما همیشه در کنار شماست، بنابراین شما می توانید فلش کارتها را در هر حالتی مانند،
مسیر رفت و برگشت به مدرسه یا محل کار، مسافرت ، گردش، مهمانی های خسته کننده و هر جایی که هستید، مرور کنید.
با داشتن این نرم افزار می توانید دایره لغات زبان انگلیسی را افزایش دهید و لغات و اصطلاحات پیچیده و خیلی دشوار را به آسانی به خاطر بسپارید.
به سایت زیر مراجعه کنید:
www.andishe-kish.ir

آدرس : تهران ، میدان هفت تیر ، خیابان شهید لطفی ، پلاک 19
وب سایت : معرفی نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش
تاریخ ثبت آگهی : 1395 / 09 / 09 | تعداد بازدید ها :1276
کلمات کلیدی
افزارجعبهلایتنرجعبهلایتنراندیشهجعبهلایتنراندیشهافزارجعبهلایتنراندیشهکیشمعرفیافزارجعبهلایتنراندیشه
آگهی های ویژه
زبان

ترجمه سریع و شخصی تضمینی

ترجمه با گارانت...

زبان

تدریس خصوصی زبان ترکی استانبولی

تدریس خصوصی زبا...

زبان

آموزش زبان انگلیسی بااس ام اس

جهت اطلاعات ت...

زبان

مجموعه ی کاملی از نرم افزار های آموزشی زبان انگلیسی در ایران

جهت اطلاعات تما...

زبان

آموزش حسابداری مقدماتی

جهت اطلاعات تما...

زبان

تدریس خصوصی و نیمه خصوصی انگلیسی

جهت اطلاعات تما...

زبان

اولین و سریعترین DVDآموزش IELTS در دنیا

جهت اطلاعات تما...

مکالمه انگلیسی در دوماه (24جلسه اولین و سریعترین DVDآموزش IELTS در دنیا تدریس خصوصی آموزش مکالمه و تقویتی انگلیسی توسط کارشناس زبان انگلیسی آقا در تبریز آموزش زبان انگلیسی نصرت 2 + تقویت حافظه آموزش زبان انگلیسی نصرت 2 + تقویت حافظه کانون زبان دکتر زنگنه جهت دوره های آموزشی دوره آموزشی پرورش درختچه های بونسای لابراتوار زبان مولتی مدیا SunTech فرآیند ساز لابراتوار زبان و کامپیوتر SunTech فرسا فروش کتاب های تخصصی شطرنج - زبان های خارجی- میراث فرهنگی- ادبیات زبان ترکی در فروشگاه www.eshopbook.com ارسال از طریق پست به سراسر کشور فيزيك دانشگاهي hafez1389.blogfa.com خصوصي تهران مهندسي سراسري آزاد تدریس خصوصی مریم اموزش علوم مهندسی دوره آموزشی پرورش بلدرچین (حضوری و مجازی) مجمع ورزشکاران ایران بورسيه تحصيل در فرانسه دوره هاي آمادگي آزمون هاي كارشناسي ارشد و كارداني به كارشناسي پروژه شبکه عصبی مصنوعی Artificial Neural Network و genetic algorithm الگوریتم ژنتیک ترجمه مقالات(فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی)

معرفی نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش

ورود به سیستم آگهی


کلمه عبور را فراموش کرده ای ؟