فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري


فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

آگهی های ویژه این گروه

  • نام: #نوین نگر
  • سایت آگهی: ورود به وب سایت
  • آدرس: خیابان ولیعصر کوچه فیروزه پلاک 26
  • تلفن: 09125397319 - 88934247-8
  • قیمت: 0
  • تعداد بازدید: 1967 نفر
شرکت دلتابان نوين نگر با هدف ارائه راه حل هاي جامع و خدمات تخصصي در زمينه شبکه هاي فيبر نوري مبتني بر شبکه هاي کامپيوتري و مخابراتي آمادگي خود را در زمينه هاي فوق اعلام مي نمايد.

واردات و فروش مديا کانورتور و شاسي مديا کانورتور معمولي و صنعتي در انواع مالتي مد و سينگل مد تا فاصله 120 کيلومتر باسرعت هاي 100/10 و 1000/100/10 در انواع تک کر و دو کر

ENTERRISE MEDIA CONVERTER & INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER

واردات ، ساخت و فروش انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري در انواع Single Mode و Multi Mode معمول و OM3 جهت استفاده در ديتا سنترها 10G با هر متراژ و کانکتور مورد نياز از قبيل(FC , DIN, E2000 , ST , SC , MTRJ , LC , ....) مطابق با استانداردهاي جهاني

PATCH CORD & PIGTAIL

واردات ، ساخت و فروش انواع پچ پنل هاي فيبر نوري قابل نصب روي رک و ديوار و انواع مفصل فيبر نوري به همراه کاست

OCDF & CLOSURE

واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC

ADAPTER

مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيبر نوري

بستر سازي (کانالسازي و ساخت منحول ) بر مبناي استانداردهاي مخابرات

جوش و تست انواع کابلهاي فيبر نوري

ساخت ملزومات مربوط به نصب شبکه هاي فيبرنوري در کانالها و حوضچه ها

ساخت و مشاوره و طراحي انواع لدرهاي طرح زيمنس SIEMENS و ان اي سي NEC
25 ميليمتري و 35 ميليمتري
همه آگهی های #نوین نگر گفتگو در باره این آگهی

ارسال پیام به آگهی دهنده

در مورد :تولید کننده ورق های پلی کربنات چند جداره هالو شیت

Captcha image


عبارت های کلیدی : فیبر نوری PATCH CORD & PIGTAIL

پیام پلیس:
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام ایستگاها:
ایستگاها هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

گالری عکس فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

برای مشاهده اندازه بزرگتر هر عکس، روی آن کلیک نمایید

آگهی های جدید کامپیوتر - خدمات شبكه

14/09/1395

آگهی ویژه

معرفی شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران)

فعالیت های شرکت اکسین تلکام عمدتاً بر اساس چه.. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع پیگتیل و پچ کورد فیبر نوری (Fiber Optic .. واحد با ...

امیر علی پور 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه های تست مخابراتی و فیبر نوری (OTD.. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، مه.. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری فوجیکورا.. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) ارائه کننده ی انواع دستگاه فیوژن اسپلایسر فیبر نوری اکسین و .. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) وارد کننده و تولید کننده انواع پچ پنل فیبر نوری و باکس فیبر .. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) برگزار کننده ی دوره های آموزشی مباحث تخصصی فیبر نوری می باشد.. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شرکت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) با استفاده از کارشناسان و توانایی های خود در داخل و خارج از .. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

14/09/1395

آگهی ویژه

شركت اکسین تلکام (خانه فیبر نوری ایران) آماده ی ارائه ی خدمات فیبر نوری در سراسر کشور و خاور میانه م.. واحد با ...

اکسین تلکام 021-88851270

بعدی صفحه: 0 از 54