فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري







  • تلفن: دلتابان نوین نگر - 88934247-8
  • قیمت: 0
  • تعداد بازدید: 12041 نفر
فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري
شرکت دلتابان نوين نگر با هدف ارائه راه حل هاي جامع و خدمات تخصصي در زمينه شبکه هاي فيبر نوري مبتني بر شبکه هاي کامپيوتري و مخابراتي آمادگي خود را در زمينه هاي فوق اعلام مي نمايد.

واردات و فروش مديا کانورتور و شاسي مديا کانورتور معمولي و صنعتي در انواع مالتي مد و سينگل مد تا فاصله 120 کيلومتر باسرعت هاي 100/10 و 1000/100/10 در انواع تک کر و دو کر

ENTERRISE MEDIA CONVERTER & INDUSTRIAL MEDIA CONVERTER

واردات ، ساخت و فروش انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري در انواع Single Mode و Multi Mode معمول و OM3 جهت استفاده در ديتا سنترها 10G با هر متراژ و کانکتور مورد نياز از قبيل(FC , DIN, E2000 , ST , SC , MTRJ , LC , ....) مطابق با استانداردهاي جهاني

PATCH CORD & PIGTAIL

واردات ، ساخت و فروش انواع پچ پنل هاي فيبر نوري قابل نصب روي رک و ديوار و انواع مفصل فيبر نوري به همراه کاست

OCDF & CLOSURE

واردات و فروش انواع مبدل فيبر نوري تکي ، دوتايي و چهارتايي از قبيل DIN/DIN , FC/SC , ST/SC , MTR/MTRJ , LC/LC

ADAPTER

مشاوره ، طراحي ، نصب و نگهداري سيستمهاي فيبر نوري

بستر سازي (کانالسازي و ساخت منحول ) بر مبناي استانداردهاي مخابرات

جوش و تست انواع کابلهاي فيبر نوري

ساخت ملزومات مربوط به نصب شبکه هاي فيبرنوري در کانالها و حوضچه ها

ساخت و مشاوره و طراحي انواع لدرهاي طرح زيمنس SIEMENS و ان اي سي NEC
25 ميليمتري و 35 ميليمتري

شرکت دلتابان نوين نگر
8-88934247 -021
info@novinnegar.com
www.novinnegar.com
همه آگهی های نوین نگر گفتگو در باره این آگهی

ارسال پیام به آگهی دهنده

در مورد :فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

Captcha image


عبارت های کلیدی : istgahacominfo@novinnegarcom

پیام پلیس:
لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. همچنین بهتر است قبل از تحویل کالا یا خودروی خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوطه از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

پیام ایستگاها:
ایستگاها هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

گالری عکس فروش انواع تجهيزات و اتصالات فيبر نوري

برای مشاهده اندازه بزرگتر هر عکس، روی آن کلیک نمایید